• شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۶:۴۷
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 1400012816382
  • خبرنگار : 50029

مدیرکل کمیته امداد فارس اعلام کرد:

پرداخت ۱۴ میلیارد ریال به خانواده‌ مددجویان فوت شده بر اثر کرونا در فارس

پرداخت ۱۴ میلیارد ریال به خانواده‌ مددجویان فوت شده بر اثر کرونا در فارس

ایسنا/فارس مدیرکل امداد فارس گفت: سال گذشته ۱۴ میلیارد ریال به خانواده‌های تحت حمایت استان که بیمار فوتی ناشی از کرونا داشتند؛ مساعدت پرداخت شده است.

محمد بذرافشان با اعلام اینکه در سال گذشته ۱۴ میلیارد ریال کمک بلاعوض به خانواده‌های دارای بیمار فوتی کرونا تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است، گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون ۷۱۹ نفر از افراد تحت حمایت کمیته امداد فارس به بیماری کرونا مبتلا شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از کمیته امداد فارس، بذرافشان افزود: از تعداد کل مبتلایان به بیماری کرونا در سال گذشته، تعداد ۴۳۲ نفر بهبود یافته و متاسفانه ۲۸۷ نفر نیز جان خود را از دست دادند که از این تعداد به خانواده‌های ۲۴۳ نفر که فوت آنان بر اثر کرونا به تایید رسیده، کمک بلاعوض با هزینه ۱۴ میلیارد ریال پرداخت شده است.

مدیرکل امداد فارس ادامه داد: به خانواده‌هایی که سرپرست آنها فوت شده باشد، ۱۰ میلیون تومان و خانواده‌هایی که یکی از اعضا بر اثر ابتلا فوت کرده باشد ۵ میلیون تومان کمک بلاعوض داده می‌شود. همچنین به خانواده‌هایی که سرپرست یا یکی از اعضای آنها پس از ابتلا و بهبودی از کرونا فوت شود اما علت فوت از کرونا مردود باشد؛ مبلغ ۴ میلیون تومان کمک بلاعوض داده می‌شود.

انتهای پیام