• یکشنبه / ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۲
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 1400012916714
  • خبرنگار : 50227

به مناسبت روز ارتش؛

رژه خدمت نیروهای مسلح در اهواز برگزار شد

رژه خدمت نیروهای مسلح در اهواز برگزار شد

ایسنا/خوزستان رژه خدمت نیروهای مسلح به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی با شعار مدافعان وطن، یاوران سلامت در اهواز برگزار شد.

این مراسم به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی و همزمان با سراسر کشور رژه خودرویی ارتش در محل تیپ ۱۹۲ زرهی ارتش در اهواز آغاز شد.

به گزارش ایسنا، این رژه خودرویی به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی همزمان با سراسر کشور با حضور جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح و مقامات استانی در اهواز برگزار شد.

رژه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران هر سال در سطح استان خوزستان همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شد اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت خودرویی به نمایش گذاشته شد.  

یگان‌های خودرویی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی خوزستان و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در جنوب غرب کشور در این رژه حضور داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان، معاون استاندار، سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان، سردار محمد صالحی فرمانده انتظامی استان و سرتیپ پاسدار احمد خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب در این مراسم حضور داشتند.

انتهای پیام