• دوشنبه / ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۴۷
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 1400013017981
  • خبرنگار : 50415

افتتاح مجتمع کارگاهی شهرداری شیرین‌سو

افتتاح مجتمع کارگاهی شهرداری شیرین‌سو

ایسنا/همدان شهردار شیرین‌سو از آغاز عملیات اجرایی پروژه مجتمع کارگاهی تولیدی در این شهر خبر داد و گفت: با هدف اجرایی کردن موضوع نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» این شعار را در دستور کار خود قرار داده ایم.

سیدمصطفی موسوی دوشنبه ۳۰ فروردین ماه در آیین افتتاح مجتمع کارگاهی شهرداری شیرین سو، اظهار کرد: در حال حاضر سه کارگاه تولیدی شامل کارگاه تولیدی جداول پرسی، کارگاه تولید سنگ های مصنوعی و کفپوش بتنی و کارگاه جوشکاری در شهرداری فعال هستند و به تناسب نیاز عمران و آبادانی شهر محصولات لازم را تولید می کنند.

شهردار شیرین سو ادامه داد: احداث مجتمع کارگاهی شهرداری در راستای افزایش میزان تولید، افزایش درآمدهای پایدار، سرعت بخشی در پروژه های شهرداری و ایجاد اشتغال بیشتر در دستور کار قرار گرفته است. 

وی در ادامه بیان کرد: به منظور اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری، شهرداری شیرین سو در کنار ارائه خدمات شهری و اجرای پروژه‌های عمرانی به موضوع اشتغال نیز نگاه ویژه‌ای داشته و راه اندازی این مجموعه به ایجاد اشتغال پایدار مستقیم و غیرمستقیم و رونق اقتصادی منجر می شود.

امام جمعه شیرین‌سو نیز ضمن تقدیر از اقدامات شهرداری در حوزه اشتغال اعلام کرد: با وجود در پیش بودن چهار انتخابات مهم در کشور، مقام معظم رهبری موضوع تولید را حائز اهمیت تشخیص دادند و شعار سال را بر مبنای تولید و اشتغال انتخاب فرمودند.

حجت الاسلام ملکی افزود: انتخاب هوشمندانه شعار «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری نشان از اهمیت رونق تولید و اشتغال در کشور است که همه مسئولان باید آن را سرلوحه برنامه ها و اقدامات خود قرار دهند.

امام جمعه شیرین سو ابرازامیدواری کرد که مسئولان شهرستان با سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری گام های مؤثری را در راستای رونق تولید و اشتغال بردارند.

بخشدار شیرین سو نیز با اشاره به شعار برگزیده سال از سوی مقام معظم رهبری گفت: راه اندازی این مجموعه می تواند کمک مؤثری را در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شهر داشته باشد.

منصور جمالی‌آزاد گریزی هم به وظایف نمایندگان وزارت کشور در  بخشداری شیرین سو زد و تصریح کرد: ما به عنوان نماینده دولت در بخش شیرین سو این آمادگی را داریم تا با مانع زدایی و اجرای طرح تسهیل در حوزه اشتغال هر نوع درخواست مردم بخش را پیگیری کرده و به نتیجه دلخواه مردم برسانیم.

انتهای پیام