• دوشنبه / ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۵:۱۸
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 1400013018085
  • خبرنگار : 50300

آخرین وضعیت جمع‌آوری مدارس سنگی خوزستان

آخرین وضعیت جمع‌آوری مدارس سنگی خوزستان

ایسنا/خوزستان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با بیان اینکه قرار است مدارس سنگی استان در مدت سه سال جمع‌آوری شوند، گفت: جمع‌آوری مدارس سنگی پیش از این جسته و گریخته انجام می‌شد اما از سال گذشته به صورت جدی و با سرعت بیشتری آغاز شده است.

علی قربانی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص آخرین وضعیت جمع‌آوری مدارس سنگی استان، اظهار کرد: جمع‌آوری مدارس سنگی پیش از این جسته و گریخته انجام می‌شد اما از سال گذشته به صورت جدی و با سرعت بیشتری آغاز شده است. از حدود هزار کلاس سنگی که در استان وجود دارد، تاکنون بیش از ۲۰۰ کلاس اجرایی شده‌اند. البته این اجرایی شدن در مراحل مختلف است، برخی در مرحله مناقصه و بسیاری از آن‌ها تکمیل شده‌اند.

وی با بیان اینکه جمع‌آوری مدارس سنگی سه کلاسه در اولویت و هدف اصلی ما است، گفت: این مدارس حدود ۳۰۰ مدرسه بوده‌اند و امیدواریم حداقل ۷۰ درصد مدارس سنگی سه کلاسه را تا مهرماه آینده به پایان برسانیم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان بیان کرد: با ابلاغ اعتبارات سال ۱۴۰۰، جمع‌آوری مدارس سه تا شش کلاسه را آغاز خواهیم کرد. در مجموع قرار است مدارس سنگی استان در حدود سه سال جمع‌آوری شوند و خوشبختانه تاکنون پیشرفت خوبی داشته‌ایم.

انتهای پیام