• دوشنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۲۳:۴۳
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 1400021309298
  • منبع : نمایندگی آذربایجان شرقی

شهردار تبریز:

کادر سلامت بسیجی وار همچنان در خط مقدم مقابله با کرونا هستند

کادر سلامت بسیجی وار همچنان در خط مقدم مقابله با کرونا هستند

ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز با حضور در بیمارستان شهید محلاتی، از کادر درمان و پزشکی این مرکز که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، قدردانی کرد و گفت: کادر سلامت بسیجی وار همچنان در خط مقدم مقابله با کرونا هستند.

ایرج شهین باهر در این دیدار که به همراه مظفر سلیمانی معاون مالی اقتصادی و رحیم ملاحسینی فرمانده سازمان بسیج شهرداری انجام گرفت، با بیان اینکه کرونا اکنون بزرگترین معضل شهرها و جوامع دنیا است، گفت: مجموعه بهداشت و درمان، شهدای زیادی در این راه تقدیم کرده‌اند و این روزها که پیک چهارم این بیماری است، از نزدیک شاهد هستیم که این عزیزان همچنان پای کار هستند و تلاش می کنند تا به مردم خدمت کنند.

وی در خصوص امکاناتی که در بیمارستان شهید محلاتی برای بیماران کرونایی وجود دارد، گفت: به گفته رئیس محترم بیمارستان شهید محلاتی، این بیمارستان به نوعی محل رجوع افرادی است که از دیگر مراکز درمانی نتیجه نگرفته‌اند و اینجا را مجهزتر و کارآمدتر می‌بینند.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی افزود: اکنون تمامی پزشکان و پرستاران و کادر درمان برای بهبودی هموطنان بیمار تلاش می‌کنند و بسیجی وار پای کار هستند که باید از همه این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.

انتهای پیام