• سه‌شنبه / ۸ شهریور ۱۳۸۴ / ۱۹:۵۷
  • دسته‌بندی: سیاسی2
  • کد خبر: 8406-03865
  • منبع : ریاست جمهوری

طي حكمي از سوي رييس‌جمهور، دكتر دهقان به سمت معاون رييس‌جمهور و رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران منصوب شد

دكتر احمدي نژاد، رييس جمهور امروز طي حكمي دكتر «حسين دهقان» را به سمت معاون رييس جمهور و رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران منصوب كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا متن كامل حكم رييس جمهور به شرح ذيل است:

بسم الله الرحمن الرحيم

جناب آقاي دكتر حسين دهقان

بر اساس اصل يكصد و بيست و چهارم قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و با عنايت به سوابق مفيد اجرايي، علمي، تعهد و تدين به موجب اين حكم، جنابعالي را به سمت «معاون رييس جمهور و رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران» منصوب مي‌نمايم.

فرهنگ ايثارگري و شهادت طلبي ميراث گرانقدر انبياء و اولياء و يادگار ماندگار حضرت امام راحل(ره) و رمز جاوادانگي ملت بزرگ و حقيقت‌جوي ايران است كه صيانت از آن و ترويج ابعاد گوناگون آن وظيفه‌اي اسلام و انقلابي است.

تكريم خانواده‌هاي معظم شهيدان و ايثارگران و زمينه سازي رشد و بالندگي فرزندان شاهد و ايثارگر اين قامت‌هاي افراشته عزت و سربلندي ملت جزء وظايف و اركان اقدامات بنياد شهيد و امور ايثارگران است.

پيگري امور جانبازان و آزادگان، اين سرو قامتان سرافراز و نماد‌هاي پايداري ملت ايران دستور كار جدي دولت اسلامي است.

اميدواريم با استعانت از خداند متعال و با استفاده از انديشمندان متخصصين و عناصر جوان خلاق و مومن به خصوص فرزندان شاهد و ايثارگر، در انجام وظايف مهمي كه بر عهده داريد و در تحقق اهداف چهارگانه شامل، عدالت گستري، مهرورزي، خدمت به بندگان خدا، پيشرفت و تعالي مالي و معنوي كشور موفق باشيد.

انتهاي پيام