• دوشنبه / ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ / ۱۵:۵۹
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 91012809853
  • منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران

بيانيه سازمان بسيج مستضعفين به مناسبت روز ارتش

سازمان بسيج مستضعفين با صدور بيانيه‌اي به مناسبت روز ارتش بر اين نكته كه سازمان بسیج مستضعفین بر خود فرض می‌داند از ارتش مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت و پشتیبانی معنوی كند تصريح كرد.

سازمان بسيج مستضعفين با صدور بيانيه‌اي به مناسبت روز ارتش بر اين نكته كه سازمان بسیج مستضعفین بر خود فرض می‌داند از ارتش مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت و پشتیبانی معنوی كند تصريح كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است: یکی از بارزترین صحنه‌های پیروزی انقلاب اسلامی بر طاغوت و کفر، همراهی و همگامی عناصر انقلابی و غیرتمند ارتش با ملت بیدار ایران اسلامی بود که حضرت امام خمینی (ره) در این خصوص فرمودند افتخار و آفرین بر ارتشی که در اوج تصمیم جاودانه خود، حصار تعبد تاریخ را شکست و برج و باروی رژیم سلطنت و حکومت 2500 ساله شاهنشاهی را به آتش کشید و خود را از قیود حاکمیت ستمگران و مستشاران آمریکایی رهایی بخشید.

بحمدالله و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نعمت ولایت معظم فقیه، ارتش جمهوری اسلامی دارای کارنامه پر افتخار و درخشنده در طول هشت سال دفاع مقدس در ایستادگی برابر دشمنان بوده و اکنون نیز به توانمندی‌های منحصر به فردی در عرصه‌های فن آوری‌های نوین اطلاعاتی و علمی عملیاتی و جنگ افزارهای زمینی، هوایی و دریایی و پدافند هوایی رسیده که رزمایش‌های برگزار شده به همت این نیروی مقتدر الهی حاکی از آن است که آمادگی دفع هر گونه تجاوز از سوی خصم دون، آمریکا و اسرائیل جنایتکار و هم پیمانش را در هر زمان ممکن خواهد داشت.

از این رو سازمان بسیج مستضعفین داشتن چنین بازوی توانمند در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همت ملت شریف ایران تبریک و به آن افتخار می‌کند.

همانطور که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند برادران ارتشی شما امروز لشکر پیامبر (ص) و امام زمان (عج) هستید، پادگان‌های شما باید پادگان‌های اسلامی باشد از همه عیزیان شجاع و متعهد ارتشی می‌خواهیم با تمسک به حبل المتین ولایت و با احساس وظیفه‌ای خدایی در همه برهه‌های مختلف در مسیر بسط و نشر معارف و ایدئولوژی اسلامی به سراسر جهان اسلام در کنار سایر نیروهای متعبد نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش کوشا بوده و اهتمام نمایند.

سازمان بسیج مستضعفین بر خود فرض می‌داند از ارتش مقدس جمهوری اسلامی ایران که بیشترین عناصر خدوم و زحمتکش و متخصص آن را بسیجیان عزیز تشکیل می‌دهد و فرماندهان و مسئولان این نیروی عظیم الهی نیز با همین روحیه بسیجی و با الگو پذیری از شهدای والا مقام خود بالاخص سپهبد شهید علی صیاد شیرازی حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور تلاش می‌کنند حمایت و پشتیبانی معنوی خود را ابراز داشته و این را وظیفه‌ای خدایی برای خود قلمداد کند.

بنا بر فرموده ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز یک ارتش آبرومند، پاک و مردمی است و امروز ارتش در چشم مردم عزیز است از این حیث همه بسیجیان معترفند باید به چنین ارتش مومن و وفاداری افتخار کنند.

سازمان بسیج مستضعفین با تبریک مجدد این روز به همه غیور مردان ارتشی که با شجاعت و شرف و اعتقاد در حفظ و اعتلای ایران اسلامی در تلاش هستند از خداوند متعال آرزوی توفیق، سربلندی در ظل توجیهات حضرت ولیعصر (عج) و عمل عالمانه به فرمامین حضرت امام خامنه‌ای برایشان مسئلت دارد.

انتهای پیام