• چهارشنبه / ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ / ۱۴:۴۷
  • دسته‌بندی: خانواده
  • کد خبر: 91031006951
  • منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران

استفاده از پتانسیل­‌‌هاي وزارت كشور برای برگزاري بهتر جشنواره ملي حضرت علي اكبر(ع)

مشاور وزیر کشور و ريیس گروه مشاوران جوان گفت: از پتانسیل­‌های مختلفی که در سطوح متفاوت در وزارت کشور وجود دارد، برای هر چه بهتر برگزار شدن جشنواره ملي حضرت علي اكبر(ع) بهره می­‌گیریم.

به گزارش سرويس «جوانان» ايسنا، مرتضی سبحانی­ نیا با اعلام این مطلب گفت: وزارت کشور امسال در بخش جوان و فعالیت­های اجتماعی به همراه سازمان بسیج مستضعفین، هلال احمر، وزارت ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی حضور دارد.

وی افزود: با توجه به این امر و به منظور هماهنگی هر چه بیشتر با جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع)، نشستی با حضور مشاوران جوان استانداری­ها و فرمانداری­های کل کشور برگزار شد و در این نشست مشاوران جوان به بحث و بررسی شیوه­‌های برگزاری جشنواره و تبادل نظر در این زمینه پرداختند.

سبحانی­ نیا اظهارامیدواری کرد كه وزارت کشور در هماهنگی با دستگاه­‌های برگزار کننده بخش جوان و فعالیت­های اجتماعی از تمامی پتانسیل­های خود در اجرای جشنواره یاری خواهد گرفت تا رقابتی عادلانه و جذاب برای جوانان ایرانی ایجاد شود.

وي با تاکید بر این نکته که در حوزه­‌های تخصصی وزارت کشور، مسائلی نظیر جوانان، خانواده و... به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می­‌گیرد، تصریح کرد: مرکز اجتماعی وزارت کشور با هدف افزایش میزان مشارکت جوانان در جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع) گام­های خوبی برداشته و همچنین به تصویب طرحی در این زمینه اقدام كرده است.

انتهاي پيام