• دوشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۱ / ۱۵:۴۶
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 91101107098

نشریات قم مجوز فعالیت گرفتند

نشریات قم مجوز فعالیت گرفتند

در جلسه‌ی امروز هیأت نظارت بر مطبوعات، 11 نشریه‌ی استان قم و دو پایگاه اطلاع‌رسانی مجوز فعالیت دریافت کردند. در این بین، پنج دوهفته‌نامه، دو ماهنامه، یک دوماهنامه، دو فصلنامه و یک سالنامه مجوز انتشار گرفتند.

در جلسه‌ی امروز هیأت نظارت بر مطبوعات، 11 نشریه‌ی استان قم و دو پایگاه اطلاع‌رسانی مجوز فعالیت دریافت کردند. در این بین، پنج دوهفته‌نامه، دو ماهنامه، یک دوماهنامه، دو فصلنامه و یک سالنامه مجوز انتشار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این جلسه با انتشار دو هفته نامه «اندیشه پاک» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «سیدمهدی محدث قمی‌زاده»، دو هفته نامه «بچه‌های جدول» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «حسین کریم‌شاهی بیدگلی»، دو هفته نامه «رسائل» به صاحب امتیازی «موسسه خبرگزاری رسا» و مدیرمسئولی «محمدمهدی محققی»، دو هفته نامه «ساعت صفر» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «مسعود پور سید آقایی»، دوهفته نامه «ساغر» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «حسن طاهری»، ماهنامه «یم» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «حامد حجتی رزگی»، ماهنامه «ریسمون» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «محسن راسخی»، دو ماهنامه «پیام بوستان» به صاحب امتیازی «موسسه بوستان کتاب قم» و مدیرمسئولی «سیدمحمد کاظم شمس»، فصلنامه تخصصی «الهیات و هنر» به صاحب امتیازی «موسسه فرهنگی هنری مدرسه اسلامی هنر» و مدیرمسئولی «سید ابوالحسن نواب»، فصلنامه تخصصی «صنعت همیشه سبز » به صاحب امتیازی «شرکت پرتو چوب گستر» و مدیرمسئولی «مصطفی گلزار» و سالنامه تخصصی «اندیشه ریاضی» به صاحب امتیازی «انجمن علمی و آموزشی معلمان ریاضی استان قم» و مدیرمسئولی «مجید ستاره» موافقت شد.

در این جلسه همچنین با فعالیت پایگاه اطلاع‌رسانی «بسیج» به صاحب امتیازی «نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین» و مدیرمسئولی «محمدتقی صباغی میانایی» و پایگاه اطلاع‌رسانی «هموطن سلام» به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «علی آقا محمدی» موافقت شد.

همچنین در این جلسه با تغییر مدیرمسئولی نشریات «الطاهره»، «الوحده»، «الهدی»، «التوحید»، «جامعه‌شناسی تاریخی»، «zamzam »، «le debat»، « mahjubah» به «مهدی گلجان»، «تحقیقات اطلاع‌رسانی و کتابخانه‌های عمومی» به «منصور واعظی»، « نیرو» به «محمد پرویزی»، «کوشک» به «عیسی امیدی»، «آفتاب میهن» به «علی رجایی»، «دانش انتظامی» به «علی محبی»، «dialog» به «محمدباقر خرم‌شاد»، «سیروان» به «مسعود احمدی»، «ندای گیلان» به «ابراهیم بهمنی جلالی»، «مشکوة النور» به «فاطمه سلیمانی دره باقی» و تغییر صاحب امتیازی نشریات «سرخرود» به «موسسه کلبه امید مازرون»، «علوم و تکنولوژی پلیمر» به «پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران» موافقت شد.

انتهای پیام