• یکشنبه / ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ / ۱۵:۴۵
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 92022215163
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

دفتر آیت‌الله طاهری وضعیت جسمانی وی را تشریح کرد

ایسنا/اصفهان دفتر حضرت آیت‌الله سید جلال‌الدین طاهری، امام جمعه سابق اصفهان با صدور اطلاعیه‌ای آخرین وضعیت جسمانی و درمانی وی را تشریح کرد.

دفتر حضرت آیت‌الله سید جلال‌الدین طاهری، امام جمعه سابق اصفهان با صدور اطلاعیه‌ای آخرین وضعیت جسمانی و درمانی وی را تشریح کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه اصفهان، در این اطلاعیه آمده است:

به دنبال عارضه شدید انسداد تنفسی و وقوع شرایط خطیر، آیت‌الله طاهری از تاریخ 92.2.8 تاکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان الزهرا اصفهان بستری هستند.

وضعیت بیماری و وجود مشکلات مختلف، سیر درمان را فراگیر نموده و در حال حاضر، وضعیت تنفسی آیت‌الله به کمک دستگاه، و هوشیاری و موقعیت قلب و عروق و ارگان‌های حیاتی در شرایط قابل قبول است.

بدیهی است هرگونه تغییر و بهبودی منوط به تقدیر و تفضل الهی و انشاالله مبتنی بر دعای خیر دوستداران و مردم شریف خواهد بود.

در ادامه این اطلاعیه با تشکر از پزشکان و کادر درمانی بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان الزهرا بیان شده است: امیدوار به فضل الهی برای شفای همه بیماران و ایشان، دست نیاز به سوی خالق بی‌نیاز و شفادهنده جلیل خاضعانه بر می‌گیریم.

این دفتر جهت رفع شایعات بی‌اساس و اطلاع‌رسانی به موقع از وضعیت آیت‌الله طاهری، در هر فرصت مقتضی اقدام می‌کند و آماده پاسخگویی استفسار دوستداران و مردم شریف و محترم از وضعیت و احوال حاج آقا است.

انتهای پیام