• پنجشنبه / ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ / ۱۰:۲۲
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 93053015871
  • خبرنگار : 90111

ژکو هم با سیتی تمدید کرد

ژکو هم با سیتی تمدید کرد

باشگاه منچستر سیتی قرارداد هافبک بوسنیایی خود را تا سال 2018 تمدید کرد. ژکو می گوید هنوز اهداف زیادی دارد که می خواهد با منچستر سیتی به آنها برسد.

باشگاه منچستر سیتی قرارداد هافبک بوسنیایی خود را تا سال 2018 تمدید کرد. ژکو می گوید هنوز اهداف زیادی دارد که می خواهد با منچستر سیتی به آنها برسد.

به گزارش ایسنا، ادین ژکو در این چند سالی که در منچستر سیتی بازی کرده نماش خوبی داشته است اما همواره خبرهایی درباره جدایی او از این تیم به گوش رسیده است. فصل گذشته بسیاری از رسانه های انگلیسی و ایتالیایی از نزدیک شدن این بازیکن به یوونتوس خبر دادند اما او سیتی را ترک نکرد و یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود.

باشگاه منچستر سیتی پس از عملکرد خوب ژکو تصمیم گرفت که قرارداد او را چهار سال دیگر تمدید کند تا دیگر هیچ باشگاهی به دنبال جذب این مهاجم بوسنیایی نباشد.

ژکو 28 ساله در سال 2011 از ولفسبورگ به منچستر سیتی پیوست و تا الان دوبار قهرمانی با این تیم در رقابت های لیگ برتر انگلیس را به دست آورده است. او از اینکه قراردادش را با این تیم انگلیسی تمدید کرده بسیار خوشحال است و گفت: در همان روز اولی که به منچستر سیتی پیوستم می دانستم که سالها در این تیم می مانم. هیچ مکانی را بهتر از سیتی نمی دانم. خوشحالم که قراردادم را تا سال 2018 تمدید کردم. نهایت تلاش خودم را می کنم تا بهترین بازیهایم را برای منچستر سیتی به نماش گذارم.

او ادامه داد: چند سالی است که به قدرت اول فوتبال انگلیس تبدیل شده ایم و تاریخ ساز ظاهر شده ایم با این حال هنور در اول راه هستیم. باید برای باشگاهی که در آن بازی می کنیم افتخار کسب کنیم. هنوز اهداف زیادی دارم که می خواهم به آنها برسم. احساس می کنم که در بهترین تیم جهان بازی می کنم.

ژکو در 155 بازی که برای منچسترسیتی به میدان رفته 66 گل به ثمر رسانده است و این آمار خوبی برای این بازیکن بوسنیایی به شمار می آید. او فصل قبل با سیتی قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را به دست آورد. ژکو در جام جهانی 2014 برزیل هم برابر تیم ملی فوتبال ایران به میدان رفت و گل نخست بازی را به ثمر رساند.

ژکو تنها بازیکنی نیست که منچستر سیتی قرارداد او را تمدید می کند. پیش از این هم این باشگاه انگلیسی قرارداد داوید سیلوا، سمیر نصری، ویسنت کمپانی،سرخیو آگرو و الکساندر کولاروف را تمدید کرد.

انتهای پیام