• جمعه / ۲۵ مهر ۱۳۹۳ / ۱۰:۳۰
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 93072513725
  • خبرنگار : 71460

ونگر: منچستر‌سیتی از چلسی قوی تر است

ونگر: منچستر‌سیتی از چلسی قوی تر است

سرمربی آرسنال عنوان کرد این تیم در ژانویه یک مدافع را به فهرست بازیکنان خود اضافه خواهد کرد. ونگر همچنین منچسترسیتی را قوی‌تر از چلسی دانست.

سرمربی آرسنال عنوان کرد این تیم در ژانویه یک مدافع را به فهرست بازیکنان خود اضافه خواهد کرد. ونگر همچنین منچسترسیتی را قوی‌تر از چلسی دانست.

به گزارش ایسنا، آرسنال در فصل جدید لیگ انگلیس با بدشانسی‌های زیادی روبرو شد و چندین بازیکن خود را به دلیل مصدومیت از دست داد تا شرایط برای این تیم لندنی سخت و دشوار شود.

آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال درباره شرایط تیمش گفت: ما در نقل و انتقالات تابستانی عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم بازیکنان زیادی جذب کنیم. البته در روزهای پایانی به دنبال جذب یک مدافع بودیم تا جای خالی توماس فرمائلن را پر کنیم ولی موفق به انجام این کار نشدیم. در ژانویه هدف نخست ما خرید یک مدافع است و می‌خواهیم هر طور شده یک مدافع را به ترکیب خود اضافه کنیم.

سرمربی توپچی‌های لندن گفت: در تیم من تعادل وجود دارد ولی برای اینکه شرایط بهتری داشته باشیم نیاز به خرید یک مدافع داریم. در ابتدای فصل اصلاً فکرش را نمی‌کردم اینقدر مصدوم داشته باشیم ولی باید با این مصدومیت‌ها کنار بیاییم.

ونگر درباره دلیل مصدومیت‌های زیاد بازیکنان آرسنال گفت: متأسفانه امسال هم مصدومیت به ما ضربه زد. به نظر من ما به خاطر جام‌جهانی متضرر شدیم. خیلی از بازیکنانم که در جام جهانی بودند پس از آن دچار مصدومیت شدند و این برای ما خوشایند نیست.

ونگر در پایان گفت: درست است که چلسی صدرنشین لیگ برتر است ولی آنها بهترین فوتبال را ارائه نمی دهند و فاصله زیادی بین نفرات این تیم وجود دارد. به همین خاطر من منچستر‌سیتی را تیمی کامل‌تر و قوی‌تری از چلسی می‌دانم. سیتی در حال حاضر بهترین تیم انگلیس است.

آرسنال فردا در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس باید در خانه از تیم هال‌سیتی پذیرایی کند. توپچی‌های لندن با کسب 10 امتیاز از هفت دیدار خود در رده هشتم جدول رده‌بندی قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام