• سه‌شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ / ۱۰:۵۵
  • دسته‌بندی: ورزش بانوان
  • کد خبر: 95062314401

الهه منصوریان: شکست‌دادن چینی‌ها برایم 30 میلیون هزینه داشت

الهه منصوریان: شکست‌دادن چینی‌ها برایم 30 میلیون هزینه داشت

الهه منصوریان می‌گوید: نزدیک به سی میلیون هزینه کردم تا سانداکاران چینی را شکست دهم.

ساندا کار تیم ملی ایران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا در خصوص کسب مدال طلای قهرمانی آسیا، اظهار کرد: این مدال با تمام مدال هایی که گرفتم فرق دارد زیرا برای کسب این مدال توانستم برای اولین بار چینی ها را شکست دهم و این اولین شکست نمایندگان چین در برابر بانوان ایران در مسابقات رسمی ساندا بود. یک سال برای این مدال تلاش کردم. 

منصوریان اضافه کرد: نزدیک به 30 میلیون هزینه کردم تا سانداکاران چینی را شکست دهم. زیرا مدتی در باشگاهی در چین مبارزه کردم و سخت تمرین می کردم که این حضور در چین هزینه زیادی برایم داشت اما بالاخره توانستم سانداکار چین را شکست دهم. دیدن تمرینات چینیها از نزدیک خیلی متفاوت بود. مربی چینی تیم ملی ساندا هم خیلی خوب بود و تاثیر زیادی روی کسب نتیجه ما داشت. 

وی ادامه داد: سال گذشته در رقابت های قهرمانی جهان من را از لیست اعزامی کنار گذاشتند که البته به نظرم تصمیم درستی بود زیرا می خواستند هر سه سانداکار ایران، خوشرنگترین مدال را بگیرند. در وزن من نماینده چین حضور داشت. من پیش از این به حریف چینی در بازیهای آسیایی باخته بودم. چین مهد ووشوی جهان است و شکست آنها یک رویا برایم بود اما به حدی تلاش کردم که به آرزویم رسیدم.

ساندا کار تیم ملی ایران با بیان این که می خواهد در بازی های آسیایی اندونزی طلا بگیرد، خاطر نشان کرد: خیلی تلاش کردم که نماینده چین را شکست دهم و حالا این راه را یاد گرفته‌ام. در بازی های آسیایی اندونزی هم در همین وزن شرکت می کنم و تمام تلاشم را می کنم که طلایی شوم.

منصوریان در ادامه با اشاره به کسب سه مدال توسط او و دو خواهرش، تصریح کرد: خوشحالم که شهربانو و سهیلا هم به مدال رسیدند و به آنها تبریک می گویم که حاصل تلاش‌شان را دیدند. این اتفاق نادری است. مردم در این مدت خیلی به ما لطف داشتند و سه مدالی که توسط سه خواهر کسب شد بازتاب زیادی داشته است. 

سانداکار تیم ملی ووشو با اعلام این که امسال نمی خواهد در لیگ حضور داشته باشد، اذعان کرد: سال طاقت فرسایی را سپری کردم و واقعا اذیت شدم. میخواهم فعلا استراحت کنم و قصد بازی کردن در لیگ را هم ندارم. 

انتهای پیام