• پنجشنبه / ۶ آبان ۱۳۹۵ / ۱۷:۱۳
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 95080604407
  • خبرنگار : 71438

خطیبی:‌ امروز به فوتبال شک کردیم!/ داور باید یک سال محروم شود

خطیبی:‌ امروز به فوتبال شک کردیم!/ داور باید یک سال محروم شود

مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز بعد از باخت سنگین به پیکان نسبت به عملکرد داور، اعتراض شدیدی کرد.

به گزارش ایسنا،‌ حسین خطیبی در نشست خبری بعد از بازی با پیکان تهران گفت: امروز به فوتبال شک کردیم. شاهد ناداوری فراوانی بودیم. داور کارهایی کرد که در عمرمان ندیده بودیم. در این بازی می توانستیم به راحتی پیروز باشیم و حریف باید ۱۰ نفره می شد و ما هم یک پنالتی می زدیم.

وی افزود: داور امروز روی اعصاب بازیکنان ما بود و حتی از لفظ های بدی استفاده می کرد. ما در هر بازی شاهد ناداوری هستیم. امروز هم اشتباهات بسیار عمدی بود. نمی دانیم باید چکار کنیم. ما امروز به داور باختیم و همه علیه ما بودند. حتی برخورد نیروی انتظامی هم در شان جمهوری اسلامی نبود. ما در شهر خودمان بودیم و همه عوامل علیه ما بود. نیروی انتظامی مربیان ما را کتک کاری کرد. چیزهایی را امروز دیدیم که از فوتبال حالمان به هم خورد.

مربی تیم ماشین سازی اضافه کرد: فکر کنم مجید جلالی در خواب هم نمی دید ما را شکست دهد. پیکان تنها سه موقعیت گل داشت اما ما بیست موقعیت ایجاد کردیم. رسول خطیبی در بازی با سپاهان استعفا کرده بود اما مدیرعامل نپذیرفت. با این حال فکر نمی کنم ما به لحاظ فوتبالی هر کاری کنیم، بتوانیم پیروز بازی ها باشیم. در بازی با گسترش فولاد و صبای قم هم ناداوری شد. ما نمی توانیم با ناداوری مبارزه کنیم. تاج باید این بازی را بررسی کند و داور هم باید یک سال محروم شود. ما این داوران را حلال نمی کنیم.

انتهای پیام