• پنجشنبه / ۵ اسفند ۱۳۹۵ / ۱۸:۴۰
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 95120503549
  • خبرنگار : 30054

همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و سازمان بسیج مستضعفین

همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و سازمان بسیج مستضعفین

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به منظور ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به اقشار نیازمند جامعه وحمایت از بسیجیان کشور با سازمان بسیج مستضعفین تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، به نقل از  اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این تفاهم‌نامه با هدف توسعه همکاری و به منظور ارائه خدمات بانکی به بسیجیان و نیازمندان واقعی جامعه، با امضای مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامرضا نوشادی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین منعقد شد.
بر اساس این تفاهم‌نامه سطح همکاری‌های متقابل و مراودات بانکی آغاز شد و انواع خدمات ویژه بانکی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک به سازمان بسیج مستضعفین ارائه می‌شود.
مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در مراسم امضا و تبادل این تفاهم‌نامه گفت: تقویت تعاملات بانکی با سازمان بسیج مستضعفین نشانه‌ای از ارائه خدمات مطلوب این بانک به اقشار مختلف جامعه است و همکاران ما در شعب سراسر کشور، با افتخار برای اجرای مفاد این تفاهم‌نامه تلاش می‌کنند.
وی ضمن تاکید به پتانسیل و ظرفیت‌های بانک اظهارداشت: نیروی انسانی در این بانک ترکیبی جوان، پویا و متخصص دارد و برای ارتقای کیفیت خدمات و جایگاه بانک تمامی تلاش خود را به کار گرفته‌اند.
اکبری تصریح‌کرد: سازمان بسیج مستضعفین نیز در راستای ارائه خدمات به اقشار محروم و نیازمند جامعه عملکرد مطلوب و شایسته‌ای ارائه کرده و از این منظر با ماموریت‌های این بانک هم سو است.
انتهای پیام