• جمعه / ۲ تیر ۱۳۹۶ / ۱۹:۰۰
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 96040200725
  • منبع : نمایندگی کردستان

/روز قدس، روز اسلام است/

مظفر: روز قدس مسئله فلسطین را به خارج از مرزهای بین‌المللی کشاند

راهپیمایی روز قدس - اردبیل

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اعلام روز جهانی قدس از سوی امام خمینی(ره)، مسئله فلسطین را از محدوده جغرافیایی این سرزمین به مرزهای بین المللی کشاند و با انجام راهپیمایی‌های بزرگ در صدها شهر امروز این مسئله ثابت شده است.

به گزارش ایسنا، حسین مظفر، در راهپیمایی روز جهانی قدس در سنندج اظهار داشت: حدود 68 سال است که از تشکیل دولت یهود در سرزمین فلسطین می‌گذرد و آن‌ها یهودیان صهیونیست را از سراسر دنیا جمع کرده‌اند و در آنجا اسکان داده‌اند. جملات امام را همه به یاد داریم که فرمودند اسرائیل غده سرطانی است و باید از صحنه روزگار محو شود. افشاگری‌های امام به این دلیل صورت گرفت که این مسئله را برای جوانانی که از ماهیت صهیونیست‌ها آگاهی کافی ندارند شفاف‌سازی کند.

وی تصریح کرد: اعلام روز جهانی قدس از سوی امام خمینی(ره)، مسئله فلسطین را از محدوده جغرافیایی این سرزمین به مرزهای بین‌المللی کشاند و با انجام راهپیمایی‌های بزرگ در صدها شهر امروز این مسئله ثابت شده است.

وی با اشاره به این‌که «بیت المقدس از اماکن مقدس ادیان مختلف است؛ زیرا سرزمین نزول پیامبران خداست» ادامه داد: بیت المقدس از نظر مسلمانان محراب رسول خداست و قبله اول مسلمانان جهان است و پیامبر و مسلمانان سال‌ها رو به آن نماز به پا کردند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: صهیونیست‌ها ساخته و پرداخته انحراف از جمعیت یهودند که به بهانه هولوکاست مدعی هستند ما را قتل عام کرده‌اند و این جنایات را انجام می‌دهند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود، به مورد هدف قرار دادن مواضع داعش توسط سپاه ایران اشاره و خاطرنشان کرد: ایران قهرمانانه موشک‌هایی را به مقر داعش فرستاد که می‌تواند پیامی برای آل سعود باشد که اگر دست از پا خطا کنند آن‌ها را نابود خواهیم کرد و پیام ما به آمریکا هم این است که هر روز که می‌گذرد می‌گویند گزینه‌های ما روی میز است، ما هم می‌گوییم که گزینه‌های ما نیز هر لحظه آماده است.

وی گفت: درود می‌فرستم بر سربازان سپاه که قهرمانانه اقتدار ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند و به درستی که خداوند به رزمندگان وعده بهشت داده است.

انتهای پیام