• پنجشنبه / ۵ مرداد ۱۳۹۶ / ۰۹:۲۶
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 96050503034
  • خبرنگار : 90111

گوندوگان: با گواردیولا اذیت شدیم

گوندوگان: با گواردیولا اذیت شدیم

ستاره ترکیه‌ای تبار منچستر سیتی از دلیل ناکامی تیمش در فصل قبل سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرر، الکای گوندوگان یکی از خریدهای منچستر سیتی در تابستان سال قبل بود که با اصرار گواردیولا پیراهن فیروزه‌ای پوشان شهر منچستر را بر تن کرد. این بازیکن ترکیه‌ای تبار با آسیب‌دیدگی شدید مواجه شد و بازی‌های زیادی را از دست داد تا نتواند خرید خوبی برای فیروزه‌ای‌پوشان باشد.

او اعتراف کرد که بازیکنان سیتی نتوانستند خود را با تفکرات گواردیولا وفق دهند و همین باعث شد تا نتواند عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

گوندوگان گفت: فصل قبل بسیار اذیت شدیم چرا که بازیکنان نتوانستند خود را با تفکرات گواردیولا وفق دهند. سیتی بازیکنان بزرگ و با کیفیتی در اختیار دارد اما آنها نتوانستند با گواردیولا عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

او ادامه داد: ما مربی بزرگی در اختیار داریم و کار کردن با او لذت بخش است اما نباید این را فراموش کرد که برای موفقیت با گواردیولا به زمان نیست است و نمی‌توان خیلی سریع با تفکرات او کنار آمد. سبک بازی اصلی تیم های گواردیولا مالکیت توپ است. ما تقریبا در همه بازی‌ها بیشتر از حریف مالکیت توپ داشتیم با این حال نمی‌توانستیم از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کنیم و این یک ضعف بزرگ بود که باید هر چه سریع تر برطرف شود.

انتهای پیام