• شنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۶:۱۴
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 96062514257
  • خبرنگار : 30054

مدیرعامل هلدینگ تاپیکو مطرح کرد:

رشد ۴۰ درصد افزایش تولید، فروش و صادرات ایرانول

ایرانول

مراسم جشن خانوادگی و تقدیر از دانش‌آموزان و دانشجویان ممتاز ایرانول و برای اولین بار جشن عبادت فرزندان کارگران ایرانول با حضور مدیر عامل هلدینگ تاپیکو در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدحسن پیوندی، مدیرعامل هلدینگ تاپیکو در این مراسم ضمن تشکر از مدیرعامل ایرانول در توجه ویژه به مسایل فرهنگی و پرسنلی گفت: مهندس اسحاقی مدیر موفق ایرانول در ارتباط با مسایل و تعهدات اجتماعی در خانواده ١٨ هزار نفری تاپیکو نقش اول و ارزنده‌ای دارد.

وی با بیان اینکه طی یک سال گذشته ایرانول پیشرفت چشم‌گیری داشته ، افزود: حدود ٤٠درصد افزایش تولید، فروش، صادرات و ارز آوری را طی سال گذشته در ایرانول شاهد بودیم.

در این مراسم عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول نیز گزارشی از عملکرد و پروژه‌های انجام شده در شرکت طی سه سال اخیر ارائه داد و گفت: فروش ریالی ایرانول امسال نسبت به سال گذشته تاکنون ٢٠ درصد افزایش داشته و طی ماه‌های آینده روغن دریایی و سپس گریس، روغن صنعتی و موتوری با همکاری مشترک ایرانول و پتروناس به بازار عرضه می‌شود.

در این مراسم که با استقبال گسترده کارکنان ایرانول مواجه شده بود، از حدود ٦٠ فرزند کارگران که به سن تکلیف رسیدند طی مراسم ویژه تحت عنوان جشن عبادت با ادای سوگند فرزندان، تقدیر شد.

انتهای پیام