• چهارشنبه / ۵ مهر ۱۳۹۶ / ۰۰:۳۰
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 96070502895
  • خبرنگار : 71549

هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید بالاخره در جهنم زرد پیروز شد / تاتنهام و منچستر سیتی حریفانشان را شکست دادند

رئال مادرید بالاخره در جهنم زرد پیروز شد / تاتنهام و منچستر سیتی حریفانشان را شکست دادند

در شروع هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید با شکست دورتموند به ناکامی‌هایش در خانه این تیم پایان داد و تیم‌های تاتنهام و منچسترسیتی برابر حریفانشان پیروز شدند اما لیورپول مقابل اسپارتاک مسکو مساوی کرد.

به گزارش ایسنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب با برگزاری هشت دیدار  آغاز شد که در مهمترین بازی رئال مادرید برابر دورتموند قرار گرفت. این دیدار با پیروزی سه بر یک سفیدپوشان به پایان رسید.

نیمه نخست بازی جذاب و دیدنی دو تیم به نمایش گذاشتند. در دقایق ابتدایی بازی زردپوشان به شدت مادرید را تحت فشار قراردادند و حتی یک بار توپ روی از خط دروازه توسط سرخیو راموس برگردانده شد. تلاش تیم میزبان برای باز کردن دروازه حریف بی ثمر بود. در این شرایط تیم مادریدی نیز فرصت های گلزنی داشت و در یک حمله توانست گل نخست بازی را به نام خود ثبت کند. گرت بیل با پاس زیبای دنی کارواخال در دقیقه ۱۸ گلزنی کرد. بازی پس از این گل مدتی متعادل پیش رفت تا این که دوباره دورتموند به حملاتش ادامه داد و مادرید از ضد حمله بهره می برد. زردپوشان چند فرصت گلزنی را از دست دادند و در مقابل کریستیانو رونالدو باز هم در گلزنی ناموفق بود. در نهایت نیمه اول با پیروزی یک بر صفر مادرید به پایان رسید.

در نیمه دوم دورتموند باز هم بازی را تهاجمی شروع کرد. در این شرایط رئال مادرید گل دوم را توسط رونالدو به ثمر رساند. این گل در دقیقه ۵۰ با پاس بیل وارد دروازه میزبان شد. با این حال زردپوشان خیلی زود دوباره اختلاف را به یک گل رساندند. اوبامیانگ در دقیقه ۵۴ گلزنی کرد. میزبان به دنبال به تساوی رساندن بازی بود و چند فرصت خوب را از دست داد. ایسکو نیز می توانست در این بازی گلزنی کند اما این اتفاق نیفتاد. پس از تعویض هافبک اسپانیایی مادرید دوباره به گل رسید و رونالدو دبل کرد. سفیدپوشان با کسب این پیروزی به ناکامی هایشان در ورزشگاه دورتموند پایان دادند.

در دیگر بازی این گروه تاتنهام برابر آپوئل نیکوزیا قرار گرفت و  با سه گل میزبانش را شکست داد.

سویا و ماریبور در گروه E  برابر هم قرار گرفتند که تیم اسپانیایی با سه گل  پیروز این بازی شد. از طرفی  لیورپول به مصاف اسپارتاک مسکو رفت و یک بر یک برابر میزبانش مساوی کرد. تک گل لیورپول را فیلیپه کوتینیو به ثمر رساند.

منچسترسیتی میزبان شاختار دونتسک بود و توانست با گل های کوین دی بروین و رحیم استرلینگ دو بر صفر پیروز شود.

در دیگر دیدار این گروه ناپولی سه بر یک گل فاینورد را شکست داد و نخستین پیروزی اش را در این بازی ها جشن گرفت.

پیروزی پورتو مقابل موناکو در گروه G رقم خورد. این بازی با نتیجه سه بر صفر به نفع تیم پرتغالی به پایان رسید.

دیدار بشیکتاش و لایپزیش با پیروزی دو بر صفر تیم ترکیه‌ای در جریان است.

نتایج بازی‌های سه شنبه شب

گروه E

سویا ۳ ماریبور صفر

اسپارتاک مسکو ۱ لیورپول ۱

گروه F

منچسترسیتی ۲ شاختار دونتسک صفر

ناپولی ۳  فاینورد ۱

گروه G

موناکو صفر  پورتو ۳

گروه H

دورتموند ۱ رئال مادرید ۳

آپوئل صفر  تاتنهام ۳

انتهای پیام