• شنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۶ / ۱۹:۰۰
  • دسته‌بندی: حقوقی و قضایی
  • کد خبر: 96072212298
  • منبع : نمایندگی خراسان جنوبی

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

پیروزی مستضعفین با استقامت در مسیر مبارزه محقق می‌شود

پیروزی مستضعفین با استقامت در مسیر مبارزه محقق می‌شود

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: پیروزی مستضعفین بر مستکبرین نیازمند استقامت است و همین استقامت بود که موجب شد تروریستی‌هایی که قصد اشتغال دمشق را داشتند امروزه کیلومترها از آن دور شوند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام شکرالله بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان‌جنوبی گفت:  خداوند راه سعادت و شقاوت را به ما نشان داده و ما با انتخاب‌های خود عاقبت به خیری را رقم می‌زنیم . اگر کسی مسیر سعادت را انتخاب کند، خداوند وعده داده که او را یاری کند و ما نیز در این چهار دهه انقلاب اسلامی این قضیه را به چشم دیده‌ایم و امروزه نیز پیش‌بینی امام(ره) درباره پیروزی مستضعفین بر مستکبرین در حال تحقق است .

وی اظهار داشت: البته پیروزی مستضعفین بر مستکبرین نیازمند استقامت است و همین استقامت بود که موجب شد تروریستی‌هایی که قصد اشتغال دمشق را داشتند امروزه کیلومترها از آن دور شوند.

وی با اشاره به این‌که «اندیشه مقاومت در جهان ریشه دوانده است» ادامه داد: استکبار جهانی وقتی متوجه شد موضوع داعش رو به پایان است، قصه استقلال کردستان عراق را شروع کرد و از این جهت معتقدیم باید ساده‌اندیشانه با اتفاقات پیرامون را برخورد کنیم .

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: نیروهای امنیت حافظ مردم ایران هستند و نباید با سخنان و رفتارها نیروهای نظامی را تضعیف کرد که متأسفانه گاه در جریانات سیاسی سخنانی مطرح می‌شود که تضعیف نیروهای مسلح یا بخش‌هایی از آن است. سعادت حقیقی با حرکت خالصانه در مسیر بندگی، محاسبه و اصلاح نفس، اقامه حدود الهی، دوری از کینه‌ورزی، تمسک به علم و دانش و ارتباط با اهل علم محقق می‌شود.

انتهای پیام