• سه‌شنبه / ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ / ۰۹:۴۷
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 96111709657
  • خبرنگار : 71460

کونته: مشکلی نیست اگر چلسی اخراجم کند

آنتونیو کونته

سرمربی چلسی می‌گوید مشکلی نیست اگر سران چلسی اقدام به اخراج او از باشگاه بگیرند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ساکرنت، چلسی دیشب (دوشنبه) در آخرین دیدار هفته‌ بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال انگلیس با نتیجه‌ عجیب چهار بر یک مغلوب واتفورد شد تا زمزمه‌های اخراج آنتونی کونته از این تیم بیش از پیش شنیده شود.

آنتونیو کونته بعد از شکست تحقیرآمیز تیمش برابر واتفورد، گفت‌: در این بازی همه چیز برای ما بد پیش رفت. اول از همه باید اعتراف کنم که انتخاب بازیکن برای این بازی از طرف من با اشتباه و مشکل همراه بود. نتوانستیم چیزی را تغییر دهیم. به بازیکنانم درباره سختی بازی‌های پیش‌رو هشدار داده بودم.

سرمربی چلسی در پاسخ به این سوال که در صورت اخراج از چلسی چه کاری انجام خواهد داد؟ گفت‌: در صورت اخراج از چلسی زندگی جریان خواهد داشت و هیچ  اتفاق خاصی هم رخ نخواهد داد. من اصلا مشکلی با این ندارم که چلسی بخواهد من را اخراج کند. من نگرانی بابت شغلم ندارم. هر روز ۲۴ ساعت کار می‌کنم و ۱۲۰ درصد از توانم را برای موفقیت تیمم قرار می‌دهم. اگر این کافی نیست دیگر توانی ندارم. باشگاه می‌تواند هر تصمیمی را بگیرد. قرار نیست که شما هر روز از من این سوال را کنید که من نگران شغلم هستم یا خیر. هر چه باشد وجدانم راحت است. شب‌ها راحت می‌خوابم و باز هم چلسی بخواهد من را اخراج کند مشکلی در این زمینه ندارم.

سرمربی چلسی در پایان سخنانش، ‌اضافه کرد: امشب تیم بی‌شخصیتی بودیم. از همان ابتدا اعتماد به نفس لازم را در بازیکنانم ندیدم. بسیار با ترس بازی کردیم. این بدترین شرایطی است که من به عنوان مربی تجربه کرد. قابل قبول نیست که در باشگاه بزرگی هم‌چون چلسی کار کنیم و این طور بازی کنیم.

انتهای پیام