• چهارشنبه / ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ / ۱۲:۲۸
  • دسته‌بندی: فرامنطقه ای
  • کد خبر: 96112514371
  • خبرنگار : 71415

افزایش بدهی‌های داماد ترامپ پس از پیوستن به کاخ سفید

کوشنر

گزارش مربوط به اظهاریه مالی جدید ایوانکا ترامپ نشان می‌دهد که او و جارد کوشنر، همسرش در طی سال گذشته میلادی میلیون‌ها دلار دیگر به بدهی‌های خود افزوده‌اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه هیل، فرم اظهاریه جدید ایوانکا ترامپ نشان می‌دهد که کوشنر از زمانی که کارش در کاخ سفید را شروع کرده سه خط اعتباری مختلف را مورد استفاده قرار داده و تغییراتی که او به وجود آورده سبب شده که بدهی آنها از محدوده ۱۹ تا ۹۸ میلیون دلار به محدوده ۳۱ تا ۱۵۵ میلیون دلار برسد.

ترامپ پیشتر گزارش کرده بود که میزان بدهی‌های کوشنر به همان مقداری است که او در ماه مارس گزارش کرده اما در ماه دسامبر فرم اظهاریه بازبینی شده و مشخص شد که میزان بدهی‌های بیشتری در قالب سه خط اعتباری به او تعلق دارد.

این سه خط اعتباری مجزا که به این اظهاریه اضافه شدند متعلق به کوشنر هستند و او به همراه پدرش صاحب دو خط در بانک آمریکا و بانک نیویورک کامیونیتی و همچنین یک خط اعتباری برای مادرش در بانک سیگنیچر است.

مشخص نیست که آیا این خطوط اعتباری جدید مرتبط با مسائل مالی اخیر در بیزینس خانوادگی کوشنر و شرکت‌های آنها هستند یا خیر.

یک سخنگوی کوشنر و همچنین وکیلان ترامپ از اظهارنظر درباره این گزارش خودداری کردند و یک سخنگوی شرکت‌های کوشنر نیز از اظهارنظر خودداری کرد.

انتهای پیام