• سه‌شنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۴:۴۲
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 97022514146
  • منبع : نمایندگی کرمان

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان خبر داد:

انجمن‌های گردشگری تحت نظارت اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان تعلیق شدند

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه فعالیت انجمن های گردشگری تحت نظارت این اداره کل به حالت تعلیق درآمده است، افزود: بزودی تشکل‌های حرفه ای گردشگری جهت ساماندهی تاسیسات گردشگری و حمایت از فعالان این حوزه ایجاد خواهند شد.

به گزارش ایسنا، "محمد حسین تجلی" با اشاره به اینکه انجمن‌های هتل داران، آژانس داران، واحدهای بین راهی و راهنمایان گردشگری در قالب تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری در استان کرمان ایجاد خواهند شد، افزود: بزودی تمامی تاسیسات گردشگری استان  کرمان در قالب تشکل‌های گردشگری و  زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ساماندهی و فعالیت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف مهم ایجاد تشکل‌های گردشگری، حمایت از فعالان حوزه گردشگری و ارائه خدمات مطلوب گردشگری به گردشگران است، اظهار کرد: تشکل‌های گردشگری یک پل ارتباطی قوی میان بخش دولتی و خصوصی است.

تجلی با اشاره به اینکه گردشگری نیازمند یک تشکل قوی و حرفه‌ای است، تصریح کرد: برای توسعه گردشگری و پیشبرد فعالیت‌های مختلف گردشگری باید بخش خصوصی و دولتی در کنار یکدیگر قرار گیرند.

وی با بیان اینکه تمامی تلاش سازمان میراث فرهنگی ایجاد هویت مستقل و قدرتمند برای صنعت گردشگری است، خاطرنشان کرد: بدون شک بخش خصوصی و بخش‌های مختلف گردشگری به عنوان یک خانواده در این مسیر با ما همراه خواهند بود.

انتهای پیام