• یکشنبه / ۶ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۰:۲۳
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 97030602601
  • منبع : نمایندگی البرز

تصمیم عجیب رئیس شورای شهر کرج در خصوص انتخاب شهردار

شهرداری کرج

رئیس شورای شهر کرج در واکنش به مباحثی که در خصوص انتخاب شهردار کرج مطرح شده بود با خارج کردن این موضوع از دستور جلسه شصتم شورا، این موضوع را به جلسه‌ای با حضور هیئت حل اختلاف موکول کرد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، شصتیمن جلسه شورای شهر کرج امروز یکشنبه ششم خرداد ماه برگزار شد.

این جلسه که طبیعتاً تحت تاثیر موضوع انتخاب شهردار کرج قرار داشت باز هم منتج به نتیجه نشد و انتخاب شهردار کرج توسط محمد نبیونی رئیس شورا به زمانی نامشخص موکول شد.

نبیونی در این جلسه با بیان اینکه طرح دو فوریتی انتخاب شهردار در دستور کار نیست گفت: هیئت حل اختلاف باید به اختلاف بخشی از اعضا با بخش دیگری از اعضای شورای شهر ورود کند، بنابراین جلسه انتخاب شهردار کرج با حضور اعضا هیئت حل اختلاف برگزار خواهد شد.

طرح این موضوع با تذکر برخی اعضا همراه شد.

اکبر سلیم نژاد در این خصوص با بیان اینکه قانون در خصوص نحوه ورود هیئت حل اختلاف به مباحث شورا صراحت دارد گفت: ورود این هیئت به اختلاف اعضا کار اشتباهی است و مسائل درون شورا ربطی به هیات حل اختلاف ندارد.

سلیم نژاد خطاب به رئیس شورای شهر کرج گفت: تاریخ در این مورد قضاوت خواهد کرد. در این مدت حس نماینده بودن نداریم و انگار کارمندانی هستیم که در برابر رئیس نشسته‌ایم.

رحیم خستو نیز در واکنش به این موضوع گفت: شورای حل اختلاف در زمان اختلاف بین شورا و فرمانداری وارد می‌شود و این کار یک بدعت به شمار می‌رود.

محمد نبیونی ضمن بی‌توجهی به این تذکرات قانونی وارد دستور جلسه شد و بحث انتخاب شهردار کرج با این تصمیم عجیب که به نوعی زیر پا گذاشتن استقلال شورا نیز محسوب می‌شود باز هم مسکوت ماند.
انتهای پیام