• چهارشنبه / ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۹
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 97031607243
  • منبع : نمایندگی مازندران

دستگیری باند سارقان مسلح تجهزات برق در مازندران

دستگیری باند سارقان مسلح تجهزات برق در مازندران

ایسنا/مازندران جانشین فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری باند سارقان مسلح تجهزات برق در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، حسن مفخمی شهرستانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک باند سرقت تجهیزات برق از شبکه های توزیع در سطح استان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را که با تشیل یک باند ۴ نفره در شهرستان های ساری، جویبار و سایر شهرستان های سطح استان فعالیت داشتند شناسایی کردند.

مفخمی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی های قضائی متهمان را در اقدامی عملیاتی و ضربتی دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: در این عملیات دو نفر از اعضای این باند که با سرپیچی از فرمان پلیس و درگیری با ماموران قصد فرار را داشتند زمین‌گیر و با استفاده از قانون به کارگیری سلاح مورد هدف قرار گرفته و مجروح شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: در این عملیات یک دستگاه خودروی سرقتی از این متهمان که دارای ۴۵ فقره سرقت در استان بود، کشف شد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد امنیت و آرامش مطلوب در جامعه از مهم ترین اهداف نیروی انتظامی است، از مردم خواست با اعلام به موقع هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی استان مراتب را در سریع ترین زمان ممکن به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.


انتهای پیام