• یکشنبه / ۳ تیر ۱۳۹۷ / ۲۳:۵۶
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 97040301643
  • خبرنگار : 90047

رقابت‌های قهرمانی کشور وزنه‌برداری معلولان/ وزنه‌برداران برتر معرفی شدند

رقابت‌های قهرمانی کشور وزنه‌برداری معلولان/ وزنه‌برداران برتر معرفی شدند

در پایان نخستین روز از رقابت‌های قهرمانی کشور وزنه‌برداری معلولان که در دسته‌های ۴۹، ۵۴، ۵۹ و ۶۵ کیلوگرم برگزار شد، وزنه‌برداران برتر معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، در پایان نخستین روز از رقابت‌های قهرمانی وزنه‌برداری معلولان که در اوزان ۴۹، ۵۴، ۵۹ و ۶۵ کیلوگرم برگزار شد، وزنه‌برداران برتر به شرح زیر اعلام شد.

در دسته ۴۹ کیلوگرم در رده سنی بزرگسالان، مانی دهباشی با رکورد ۱۵۲ کیلوگرم اول شد و علیرضا ایزدی با رکورد ۱۳۰ کیلوگرم و رضا بلوکی با رکورد ۱۱۸کیلوگرم دوم و سوم شدند.

در رده سنی جوانان نیز علیرضا ایزدی با رکورد ۱۳۰کیلوگرم اول شد و حسین فرخنده با رکورد ۱۰۰کیلوگرم و فرشاد یاوری فرد با رکورد ۹۵ کیلوگرم در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در دسته ۵۴ کیلوگرم و در رده سنی بزرگسالان؛ محسن بختیار با رکورد ۱۶۶کیلوگرم اول شد و سلام خاصه پور با رکورد ۱۴۷کیلوگرم و مهدی محمودزاده با رکورد ۱۲۰کیلوگرم دوم و سوم شدند.

در جوانان نیز رضا دیلمی با رکورد ۱۱۰کیلوگرم در جایگاه نخست ایستاد.

در دسته ۵۹کیلوگرم و در رده سنی بزرگسالان؛ مصطفی برزنونی با رکورد ۱۴۱کیلوگرم اول شد و حمیدرضا جعفری با رکورد ۱۴۰کیلوگرم و مسلم امیری با رکورد۱۲۳کیلوگرم دوم و سوم شدند.

در جوانان نیز رضا شوقیان با رکورد ۶۵کیلوگرم اول شد.

در دسته ۶۵کیلوگرم در رده سنی بزرگسالان؛ امیر جعفری با رکورد ۱۸۵کیلوگرم اول شد و یوسف یوسفی با رکورد ۱۸۵کیلوگرم و امیر صافدل با رکورد ۱۶۷کیلوگرم در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

در جوانان نیز مبین احمدی با رکورد ۶۰کیلوگرم در جایگاه نخست قرار گرفت.

این رقابت‌ها فردا دوشنبه چهارم تیر در اوزان ۷۲، ۸۰ و ۸۸کیلوگرم پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام