• دوشنبه / ۴ تیر ۱۳۹۷ / ۱۴:۳۲
  • دسته‌بندی: خانواده
  • کد خبر: 97040402040
  • منبع : نمایندگی کرمانشاه

معاون حقوقی وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد

ضرورت تزریق نشاط عمومی و غرور ملی به جامعه

ضرورت تزریق نشاط عمومی و غرور ملی به جامعه

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استانهای وزارت ورزش و جوانان گفت: حوزه ورزش از آن حوزه هایی است که می تواند حس خوبی در جامعه ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، امیررضا خادم در مراسم تودیع و معرفه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اظهار کرد: امروزه مشکلات اقتصادی در کشور داریم که بخشی بدلیل سوء مدیریتهای داخلی و بخشی نیز بواسطه فشارهای بیرونی است و همین باعث شده مردم ما با تنگناهای گوناگونی مواجه باشند. در این بین حوزه ورزش و حوزه هنر می تواند حال جامعه را خوب کند و موجب شود مردم حس خوبی داشته باشند

وی افزود: در جریان مسابقات فوتبال جام جهانی و بواسطه بازیهای خوب تیم فوتبال کشورمان نیز دیدیم که مردم ما حس خوبی پیدا کردند. بنابراین یکی از وظایف ما تزریق نشاط عمومی و غرور ملی به جامعه است.

وی به لزوم ورود جدی تر بخش خصوصی به حوزه ورزش نیز اشاره کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت های ماده ۲۷ و ماده ۶ می توانیم  پروژه های ورزشی را با کمک بخش خصوصی سامان دهیم.

خادم با تاکید بر لزوم حمایت جدی از ورزش بانوان، گفت: در عرصه ورزش بانوان با کمترین حمایت بیشترین بهره را برده ایم و در بازیهایی آسیایی پیش رو نیز قطعا بانوان ورزشکار ما خواهند درخشید. ورزش بانوان یک ظرفیت جدی است که باید از آن بهتر استفاده کنیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: در حوزه جوانان نیز سمن های توانمندی در استانها فعالیت می کنند که افزایش کمی و کیفی آنها مورد تاکید است.

خادم در بخش دیگر سخنانش با بیان اینکه پست و مقام برای کسی نمانده، گفت: مهم این است که از عملکردمان در دوران مسئولیتمان حس خوبی داشته باشیم.

وی افزود: آقای حسینی(مدیرکل پیشین ورزش و جوانان کرمانشاه) در دوران مسئولیتش با تمام توان تلاش کرد. آقای رحیمی(مدیرکل جدید ورزش و جوانان کرمانشاه) هم فردی بومی استان و از بدنه ورزش و جوانان است که همه باید کمک کنیم کارنامه قابل قبولی داشته باشد.


انتهای پیام