• شنبه / ۹ تیر ۱۳۹۷ / ۱۵:۱۲
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: 97040904818
  • منبع : نمایندگی سمنان

مدیرکل شرکت غله استان خبرداد:

پرداخت 31درصد طلب گندم‌کاران سمنان

پرداخت 31درصد طلب گندم‌کاران سمنان

ایسنا/سمنان مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان از خرید تضمینی 57هزار تن گندم مازاد کشاورزان در استان سمنان خبر داد.

محمد باقر منوچهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: از ابتدای فصل خرید تاکنون 57هزار تن گندم به ارزش ریالی 758میلیارد و 265میلیون ریال از کشاورزان گندمکار استان سمنان خریداری و انبار شده است .

وی با اشاره به طلب کشاورزان گندم‌کار از تلاش برای پرداخت به موقع بهای محصول کشاورزان هم‌استانی خبر داد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه تاکنون مبلغ 241 میلیارد و 630 میلیون ریال از طلب گندمکاران این استان از طریق سامانه خرید تضمینی بانک عامل پرداخت شده است.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان یادآور شد: مبلغ پرداختی به کشاورزان بیش از 31درصد از مطالبات گندم‌کاران استان است و در تلاشیم که 69درصد باقی‌مانده را در اسرع‌وقت به بهره‌برداران و کشاورزان استان از طریق بانک‌های عامل پرداخت کنیم.

وی همچنین از خرید 427تن کلزا به ارزش ریالی 11میلیارد و 564میلیون ریال در این استان خبر داد و افزود: تاکنون40درصد از مطالبات کشاورزان کلزاکار سمنانی به مبلغ 4میلیارد و 623 میلیون ریال از طریق سامانه خرید تضمینی بانک عامل پرداخت شد.


انتهای پیام