• یکشنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۷ / ۱۸:۰۱
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 97041005627
  • خبرنگار : 71560

بررسی حوادث تیر ماه در بازار در کمیسیون شوراها

بررسی حوادث تیر ماه در بازار در کمیسیون شوراها

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی حوادث سوم و چهارم تیر ماه در بازار تهران در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز این کمیسیون، بیان کرد: در جلسه امروز رییس اداره اطلاعات شهر تهران و معاون وزیر کشور حضور یافتند و پیرامون حوادث سوم و چهارم تیر ماه در بازار تهران و تجمعاتی که از اول سال جاری شکل گرفته است، مباحثی را مطرح کردند و در کمیسیون این موضوع به بحث گذاشته شد.

وی در ادامه گفت: در جلسه امروز عللی را که مربوط به این تجمعات بود بررسی کردیم و پیشنهاداتی برای آسیب‌شناسی و پیشگیری از این تجمعات مطرح شد. هفت نفر از نمایندگان نیز مسائل و مشکلات موجود را تحلیل کردند و راهکارهایی را به تیم‌های اطلاعاتی و امنیتی ارائه کردند.

سلیمی افزود: قرار شد تا یک تیم از کمیسیون شوراها تشکیل شود و جلسات مکرری را با معاونت امنیتی و سیاسی وزارت کشور و معاونت اداره اطلاعات کشور برگزار کند تا اتفاقات پیش آمده را به صورت ریزتر و کامل‌تری مورد بررسی قرار دهند و خروجی آن به گونه‌ای باشد که مجلس بتواند برای برطرف کردن ریشه‌های این مشکلات در حوزه اقتصادی، سیاسی و امنیتی اقدامات لازم را انجام دهد.

انتهای پیام