• چهارشنبه / ۱۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۶:۳۷
  • دسته‌بندی: حوادث، انتظامی
  • کد خبر: 97041307769
  • خبرنگار : 71431

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران خبر داد

جمع آوری 878 معتاد متجاهر و دستگیری 104 موادفروش در تهران

جمع آوری 878 معتاد متجاهر و دستگیری 104 موادفروش در تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از جمع آوری 878 معتاد و دستگیری 104 خرده فروش و قاچاقچی مواد مخدر طی 48 ساعت گذشته در پایتخت خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر طی 48 ساعت گذشته در تهران اجرا شد و در جریان آن 878 معتاد متجاهر، 104 خرده فروش و چهار قاچاقچی مواد مخدر جمع آوری و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: این طرح در راستای پاسخگویی به مطالبات و دغدغه‌های مردم درباره جمع آوری معتادان شهر تهران و پاکسازی نقاط آلوده پایتخت به مرحله اجرا در آمده است و هدف از آن پاکسازی محیط های تفریحی و حاشیه بزرگراه‌های پایتخت از لوث معتادان متجاهر و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر است.

به گفته وی، 878 معتاد متجاهر جمع آوری شد و در اجرای این طرح با هماهنگی مقام قضائی به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند و خرده فروشان و قاچاقچان دستگیر شده نیز به دادسرا معرفی شدند. 

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اضافه کرد: بیش از 20 کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی نیز از این افراد کشف و ضبط شد.

انتهای پیام