• سه‌شنبه / ۱۹ تیر ۱۳۹۷ / ۱۴:۰۷
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 97041910377
  • منبع : نمایندگی آذربایجان شرقی

نماینده مردم اهر و هریس:

اتمام پروژه جاده «اهر – تبریز» موجب رونق گردشگری در منطقه ارسباران می‌شود

اتمام پروژه جاده «اهر – تبریز» موجب رونق گردشگری در منطقه ارسباران می‌شود

ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی اتمام سریع و به موقع جاده اهر – تبریز را باعث رونق صنعت گردشگری منطقه ارسباران و همچنین توسعه این منطقه عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، «بیت‌الله عبدالهی» در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه جاده اهر - تبریز یکی از جاده های پرتردد و حادثه خیز استان است، اتمام سریع این بزرگراه را خواسته به حق مردم این منطقه ذکر کرد و افزود: با اتمام و زیربار ترافیک رفتن این جاده شاهد پیشرفت و ترقی اقتصادی منطقه و کاهش خطرات جاده ای در این مسیر خواهیم بود. 

وی همچنین گفت: اگر بزرگراه «اهر ــ هریس ــ تبریز» تکمیل شود به‌طور قطع گردشگری منطقه ارسباران رونق بیشتری می‌گیرد.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی افزود: به‌دلیل عملکرد ضعیف پیمانکاران این پروژه معتقدیم یا پیمانکاران باید تقویت شوند یا پیمانکار جدید به جمع آن‌ها اضافه شود. 

عبدالهی افزود: مسئولان ذیربط قول داده بودند در سال گذشته 31 کیلومتر از بزرگراه اهر ــ هریس ــ تبریز به زیر بار ترافیکی برود اما این وعده تحقق نیافت و ما امیدواریم امسال بدقولی سال گذشته تکرار نشود. 

وی یادآور شد: معاون وزیر راه و شهرسازی سال گذشته دستور آسفالت‌ریزی 40 کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان اهر را داده است، اما متأسفانه مدیران وزارت راه و شهرسازی حتی به دستور معاون وزیر هم اعتنایی نمی‌کنند.

انتهای پیام