• جمعه / ۲۲ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۵
  • دسته‌بندی: چهارمحال و بختیاری
  • کد خبر: 97042211737
  • منبع : نمایندگی چهارمحال و بختیاری

امیدواری نماینده بروجن نسبت به حل مشکلات کارگران این شهرستان

امیدواری نماینده بروجن نسبت به حل مشکلات کارگران این شهرستان

ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده بروجن نسبت به حل هر چه سریعتر مشکلات کارگران این شهرستان اظهار امیدواری کرد.

به گزارش ایسنا، «خدیجه ربیعی» نماینده بروجن درمجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به این شهرستان، آن را در آشنا شدن مسئولان با مشکلات و چالش‌های شهرستان و استان موثر برشمرد و گفت: خوشبختانه مباحثی مطرح شد و قول‌های مساعد و خوبی برای حل مشکلات مردم در موضوعات بیمه، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و موضوعات دیگر داده شد.

وی ادامه داد: کلنگ‌زنی کلینیک تأمین اجتماعی و سرای امید بازنشستگان در شهرستان بروجن دو کار خیلی مهمی بودند که در این سفر انجام شد و رضایت و خوشحالی مردم شهرستان بروجن را در پی داشت.

نماینده بروجن همچنین تصریح کرد: ما به حل مسائل مردم و مشکلاتی که در حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد  امیدوار هستیم، با دلسوزی‌ها و دغدغه‌هایی که وزیر در این سفر از خود برای حل مشکلات نشان داد مطمئن هستیم که از این پس با همکاری سایر مسئولین استانی مسائل استان حل خواهند شد .

وی به دیدار جمعی از کارگران این شهرستان  با وزیر و انتقال دغدغه‌های این قشر به وزیر کار اشاره کرد و گفت: این کارگران بخاطر مشکلاتشان در شرایط خاصی بسر می‌بردند، پس از دیدار با وزیر به نسبت گذشته برای حل مشکلاتشان امیدوار شدند که ما نیز امیدواریم هر چه زوتر با اهتمام مسئولان مربوطه مشکلات این قشر برطرف شود.

انتهای پیام