• شنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۶:۳۹
  • دسته‌بندی: حوادث، انتظامی
  • کد خبر: 97042312468
  • خبرنگار : 71431

معاون اجتماعی سابق ناجا:

در هرمجلس و محفلی از ناجا به نیکی یاد می‌شود

در هرمجلس و محفلی از ناجا به نیکی یاد می‌شود

معاون اجتماعی سابق ناجا پیش‌بینی کرد که آینده‌ای روشن در اختیار کارکنان خدوم ناجا خواهد بود.

به گزارش ایسنا، سردار سعید منتظر المهدی در آیین تودیع و معارفه خود با سردار احمد نوریان، معاون اجتماعی جدید ناجا اظهارکرد:‌ باید یاد کنم از کسانی که هستی امروز ما از هستی آنان است ،مردانی که روزگارانی با آنان همسفر و هم نفس بودیم،  ابدان  مطهرشان آماج گلوله های دشمن قرارگرفت و تا اخرین نفس  وآخرین منزل ایستادندتا امروز ما بمانیم، آنان ستارگان پر فروغ و بی غروبی برای ما زمینیان و خاکیان هستند و گرچه برخی در زمین گمنام اند اما  در آسمانها جزو مشهورترینها هستند. سلام می‌کنم به شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای غیرتمند مدافع حرم و مرزبانانی و ۱۳ هزار شهیدمظلوم نیروی انتظامی.

وی با اشاره به حضورش در نیروی انتطامی اظهارکرد: خدا را شاکر هستم که در سازمانی خدمت کردم  که در هر مجلس و محفلی به خوبی و نیکی از آن یاد می شود،  از ناجا در هر مجلسی به عنوان سازمانی پویا ،پرتلاش ،پرکار،توانمند و کارآمد یاد شده و  همه در خوبی و پویایی ناجا به دلیل  اندیشه راهبردی فرمانده ناجا اذعان دارند.

منتظرالمهدی تصریح کرد: شاید این آخرین فرصت من باشد که  از پشت تریبون ناجا  واقعیت هایی را  درباره نیروی انتظامی بگویم و  البته می‌دانید که نه بدنبال کسب موقعیت و جایگاه ،شغل و مسئولیت  هستم و نه چیز دیگری اما دراین پایان ماموریتم درمعاونت اجتماعی باید بگویم فرمانده ناجا دارای ویژگی آینده نگری و آینده نگاری، پیش بینی ،پیش دستی، پیش تازی و پیشگامی و ترسیم موقعیت است ودارای قدرت گفتمان ،مجاب گری و تغییر اذهان و... است.

منتظر المهدی خاطر نشان کرد: در فضای اندیشه‌گی جهان امروز قدرت از آن کسانی است که قدرت مجاب گری و  عملیات روانی رابلد باشند ،بتوانند  ذهن ها را همراه کند و اراده خود را بر باور دیگران اعمال کنند و در بیشتر اندیشکده و دانشکده های نظامی وانتظامی جهان امروز قبل از اینکه علوم نظامی و انتظامی را آموزش دهند علوم شناختی و عملیات روانی و مجاب گری را آموزش می دهند .

وی اضافه کرد: سردار اشتری دارای هوش بافتاری است و بخوبی فرصتهای  پیرامون خود را می شناسند و از همه ظرفیت‌ها برای ارتقاء سازمان ناجا استفاده میکند. فرمانده ناجا سرمایه‌های بی‌بدیل اجتماعی را پاس و همه این سرمایه ها را بکار می گیرند.

 منتظر المهدی اضافه کرد: او دارای هوش شنیداری و فرصت گفتمان بر ای فرماندهان و معاونان ایجاد و شنوای سخنان آنان است و شما بزودی شاهد شکوفایی وفتح قله‌های موفقیت یکی در پس دیگری درناجا خواهید بود و با برنامه‌ریزی و هدف گذاری‌هایی که فرمانده و حکم فرمای ناجا درکنار تیم کاردان و دانا در هیات رییسه ناجا و معاونان و روسای پلیس‌های تخصصی و فرماندهان پرتلاش استانها برای مجموعه صورت بندی کرده‌اند از پیچ‌های صعب العبور گذر و آینده‌ای روشن درانتظار کارکنان خدوم ناجاخواهدبود.

وی در بخش دیگری از سخنان با تشریح کارکرد و ماموریتهای معاونت اجتماعی ناجا گفت: لازم و شایسته می‌دانم از تلاش تک تک همکارانم در این معاونت قدردانی کنم که انصافا کارکنان این معاونت زحمت کش و مظلوم هستند. همواره در  مرکز و استانها تیمهای رسانهای و عملیات روانی در فضای مجازی به صورت شبانه روز و بر خط مشغول انجام وظیفه و عملیات رسانه‌ای بودند و از این تریبون قدردان آنان هستم،

انتهای پیام