• یکشنبه / ۳۱ تیر ۱۳۹۷ / ۱۷:۴۲
  • دسته‌بندی: جامعه، شهری
  • کد خبر: 97043117199
  • خبرنگار : 71614

در جلسه مشترک معاون خدمات شهری و سرپرست سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران مطرح شد؛

مذاکرات نهایی برای استحصال گاز متان و تبدیل آن به انرژی؛ بزودی

مذاکرات نهایی برای استحصال گاز متان و تبدیل آن به انرژی؛ بزودی

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از انجام مذاکرات نهایی برای استحصال گاز متان و تبدیل آن به انرژی و انتخاب شرکت واجد شرایط برای احداث زباله سوز 3200 تنی در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش ایسنا،  مجتبی یزدانی در جلسه ای مشترک که با حضور علی نیازی سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، عبدلی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران، رحیمی مدیرعامل سازمان میوه و تره بار و دیگر مسئولین برگزار شد، در خصوص موضوعات سازمان مدیریت پسماند درباره استحصال گاز متان و احداث زباله سوز 3200 تنی و نیز تعیین تکلیف پسماندهای بیمارستانی و راه اندازی زون صنعتی در میدان مرکزی میوه و تره بار و انتخاب سرمایه گذار و نیز موضوع بنکداری بحث و تبادل نظر کردند.
یزدانی در این جلسه پس از ارائه توضیحاتی در خصوص موضوعات فوق گفت: استحصال گاز متان با متقاضیان حضور در این عرصه به مرحله نهایی رسیده است و ان شاءالله بزودی این کار به سرانجام خواهد رسید.
وی درباره احداث زباله سوز 3200 تنی نیز تصریح کرد: پس از اعلام فراخوان و  بررسی های کارشناسی و فنی از میان شرکت هایی که به مرحله نهایی رسیدند؛ شرکتی که دارای تمامی شرایط لازم  برای این امر با محوریت سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران باشد، بزودی انتخاب خواهد شد.
بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران؛  در ادامه این جلسه و پس از ارائه توضیحات رحیمی مدیرعامل سازمان میوه و تره بار در خصوص راه اندازی زون صنعتی و بنکداری، مقرر گردید که پس از مکاتبه با معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و دریافت مجوز فراخوان، اجرای پروژه براساس توافق انجام شده و پس از انجام مطالعات فنی لازم توسط سازمان سرمایه گذاری و طی مراحل قانونی، اعلام فراخوان انجام شود و سرمایه گذار این بخش نیز تعیین گردد.

انتهای پیام