• شنبه / ۶ مرداد ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۰
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 97050602875
  • خبرنگار : 30054

رونمایی از اپلیکیشن شاپ‌بوک در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۸

کسب درآمد با جذاب‌ترین اپلیکیشن واسط بین فروشنده و خریدار

کسب درآمد با جذاب‌ترین اپلیکیشن واسط بین فروشنده و خریدار

آیا تابه‌حال شده نام رستوران، کافه و یا مغازه‌ای را بدانید ولی آدرس و شماره تلفنش را نداشته باشید تا از ساعات کار و قیمت‌هایش باخبر شوید و مجبور شوید که کلی در ترافیک معطل شده تا تنها یک سوال ساده بپرسید؟ این موردی کوچک از دردسرهای شما به عنوان مصرف کننده است. حال فرض کنید که شما صاحب کسب و کاری هستید که فقط به دلیل اینکه نتوانستید خود را به نحو درست در معرض دید مشتریان قرار دهید کلی درآمد از دست داده‌اید.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شاپ بوک، این موارد را در کسب و کار به عنوان عرضه و تقاضا معرفی می‌کنند و برای رساندن عرضه و تقاضا در زمان و  مکان درست شاپ بوک به کمک هر دو طرف این ماجرا آمده است تا این دو نیاز را برطرف کند.

نکته جالب دیگر این اپلیکیشن، فرصت درآمدزایی برای افرادی است که به عنوان سفیران این اپلیکیشن با آن همکاری می‌کنند.

اگر واقعا می‌خواهید دست به کار شوید خیلی زود به این لینک رفته و مشخصات خودتان را وارد کنید و ۶ تا ۹ مرداد هم به نمایشگاه الکامپ سالن میلاد ۳۱A غرفه ۱۳۲ بیایید تا با تیم جذاب و دوست‌داشتنی شاپ بوک آشنا شده و به طور رسمی وارد این تیم شوید.

ما در هفته‌های پیش‌رو تعدادی  کلاس رایگان هم برای شما در حوزه زبان بدن و فروش در نظر گرفتیم تا بتوانید خیلی زود با بالابردن دانش‌تان به طورعلمی و تجربی به تیم حرفه‌ای شاپ بوک بپیوندید و برای خودتان درآمدی داشته باشید.

علاقه‌مندان برای تکمیل اطلاعات خود می‌توانند به این لینک بروند.

انتهای پیام