• شنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۰:۳۶
  • دسته‌بندی: دین و اندیشه
  • کد خبر: 97063114938
  • خبرنگار : 71461

نوای لبیک یا زینب (س) در ۳۱۷ امامزاده طنین‌انداز می‌شود

تشييع پیکر دو شهيد مدافع حرم حضرت زينب(س) در سمنان

مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف با بیان اینکه همایش رهروان زینبی‌(س) امروز همزمان با روز دوازدهم ماه محرم در ۳۱۷ امامزاده و بقعه متبرکه برگزار می‌شود، تجدید بیعت بانوان انقلابی با حضرت زینب (س) را از اهداف این همایش دانست.

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام سیدمحمدکاظم موسوی متقی درباره برگزاری همایش رهروان زینبی‌(س) در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه اظهار کرد: این همایش امروز همزمان با روز دوازدهم ماه محرم در ۳۱۷ امامزاده و بقعه متبرکه سراسر کشور برگزار می‌شود و نوای لبیک یا زینب (س) در این آستانهای مقدس طنین‌انداز خواهد شد.

وی با بیان اینکه معمولا یک امامزاده شاخص در هر شهرستان انتخاب می‌شود و بانوان از سراسر شهرستان در آن امامزاده حضور می‌یابند، گفت: این همایش امروز عصر آغاز و تا اذان مغرب و عشاء ادامه می‌یابد.

مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف با اشاره به اینکه همایش رهروان زینبی (س) ویژه بانوان است، تصریح کرد: در برگزاری این همایش با جامعه بسیج زنان و حوزه‌های علمیه بانوان همکاری داشته‌ایم.

موسوی متقی تبیین جایگاه حضرت زینب (س)، تجدید بیعت بانوان انقلابی با حضرت زینب (س)، دفاع از حریم حجاب و عفاف، تعالی خانواده و ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی را از اهداف همایش رهروان زینبی (س) برشمرد.

انتهای پیام