• چهارشنبه / ۵ دی ۱۳۹۷ / ۱۶:۱۹
  • دسته‌بندی: حوادث، انتظامی
  • کد خبر: 97100503059
  • خبرنگار : 71431

اعلام هویت "راننده اتوبوس" دانشگاه آزاد و توضیح درباره شایعه "سکته"

اعلام هویت "راننده اتوبوس" دانشگاه آزاد و توضیح درباره شایعه "سکته"

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اعلام نام راننده اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد، در مورد ادعای "سکته راننده " توضیحاتی ارائه کرد.

مسعود قادی پاشا در گفت وگو با ایسنا درباره سرانجام شناسایی هویت سرنشینان جانباخته در حادثه اتوبوس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات گفت: اجساد 10 نفر از قربانیان این حادثه به پزشکی قانونی منتقل شد و پس از نمونه برداری و تشخیص علت مرگ به خانواده هایشان تحویل داده شد.
وی با بیان اینکه جسد دیگری به پزشکی قانونی ارجاع نشده است، افزود: بنابراین تا این لحظه آمار جانباختگان این حادثه در پزشک قانونی 10 نفر است.
قادی پاشا در مورد هویت راننده این اتوبوس نیز به ایسنا گفت:" رحمان عقلمند"، راننده این اتوبوس بود که حدود 50 تا 60 سال سن داشت.

به گفته وی، همچنین در میان قربانیان مردی دیگر به نام "محمدعلی ابوالفتحی راد" پدر یکی از دانشجویان نیز بود و مابقی دانشجو بودند.

بررسی های اولیه موردی از سکته راننده مشاهده نشد


وی درباره اینکه آیا ادعای سکته راننده نیز، خاطرنشان کرد: در بررسی های اولیه ما موردی از سکته کردن راننده به دست نیامد و بنابراین این موضوع تایید نمی شود، ولی  نمونه برداری های لازم در این خصوص انجام شده است و پس از بررسی های تکمیلی، نظر قطعی در این خصوص اعلام خواهد شد، اما همانطور که گفتم در بررسی های اولیه موردی از سکته راننده مشاهده نشد و وضعیت عادی بود.

تعیین هویت تمامی قربانیان حادثه اتوبوس دانشگاه آزاد

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در ادامه بااعلام تعیین هویت 10 قربانی حادثه ، گفت: پس از انجام بررسی ها و نمونه برداری های لازم هویت تمامی جانباختگان این حادثه از سوی کارشناسان پزشکی قانون استان تهران مورد شناسایی قرار گرفت که اسامی آنان به شرح زیر است:


1 نگارباب الحوایج
2 سارا ابوالفتحی راد
3 سجاد پوراحسان
4 محمدرضافضیلتی
5 احسان صفایی
6 محمدجواد هوشنگی فر
7 نیلوفر رادمهر
8 علی حسین زاده نوا
9 محمدعلی ابوالفتحی راد (پدر دانشجو سارا ابوالفتحی راد)
10 رحمان عقل‌مند (راننده اتوبوس)

 

انتهای پیام