• پنجشنبه / ۱۳ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۶
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: 97101307060
  • منبع : نمایندگی سمنان

استاندار سمنان مطرح کرد:

منطقه ویژه اقتصادی گرمسار مستعد جذب سرریز سرمایه‌گذاران صنعتی

منطقه ویژه اقتصادی گرمسار مستعد جذب سرریز سرمایه‌گذاران صنعتی

ایسنا/سمنان استاندار سمنان از منطقه ویژه اقتصادی گرمسار به عنوان یکی از مناطق ویژه مستعد توسعه برشمرد و گفت: منطقه ویژه اقتصادی گرمسار مستعد جذب سرریز سرمایه‌گذاران صنعتی است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، علیرضا آشناگر در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی گرمسار گفت: این منطقه ویژه اقتصادی به دلیل قرار گرفتن در شرایط خاص از جمله بهره‌مندی از کلیه زیرساخت‌های مورد نیاز، نزدیکی به تهران، وجود خطوط ریلی مناسب، معادن ، بزرگراه و ...می‌تواند سرریز سرمایه‌گذاران حوزه صنعت را از پایتخت جذب کند.

وی با بیان اینکه این منطقه ویژه به زودی سرریز سرمایه گذاران حوزه صنعت خواهد شد افزود: منطقه ویژه اقصادی گرمسار باید خود را آماده جذب و گزینش این صنایع کند.

استاندار سمنان برخورداری از راه‌های دسترسی مناسب را از نقاط قوت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار برشمرد و تصریح کرد: هم اکنون نیز راه‌های دسترسی به این منطقه در شرایط خوبی است.

آشناگر استقرار صنعت را یکی از مزیت‌های ویژه استان سمنان ارزیابی و اظهار کرد: مسئولان استان باید تمام تلاش خود در جهت اعتلای این بخش به کار گیرند.

به گزارش ایسنا استاندار سمنان صبح امروز در سفری یک‌روزه به شهرستان گرمسار از پروژه‌های مختلف این شهرستان بازدید کرد.

آشناگر قرار است با حضور در شورای اداری مشترک دو شهرستان گرمسار و آرادان روند برخی از پروژه‌های این دو شهرستان را پیگیری کند.

انتهای پیام