• چهارشنبه / ۱۹ دی ۱۳۹۷ / ۱۶:۲۱
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 97101910588
  • خبرنگار : 30054

روح‌اله خدارحمی:

رشد ۳۱ درصدی منابع بانک، ضامن حمایت بیشتر از فعالان بخش کشاورزی است

مدیرعامل بانک کشاورزی

تامین و تجهیز منابع برای پرداخت تسهیلات به کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی، ماموریت و رسالت اصلی بانک کشاورزی است و رشد ۳۱ درصدی منابع بانک در ۹ ماهه سال جاری، یکی از بهترین راه‌های ارزیابی عملکرد بانک و نویدبخش ارتقای توان بانک در حمایت از تولید، اشتغال و رونق اقتصادی در بخش کشاورزی و صنایع وابسته است.

به گزارش ایسنا، روح‌اله خدارحمی رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، با بیان مطلب فوق افزود: مانده کل سپرده‌های بانک کشاورزی در مقطع پایان آذر امسال و مقایسه آن با دوره مشابه سال قبل نشان می‌دهد منابع بانک تا پایان آذرماه ۱۳۹۷ بیش از ۲۰۱ هزار میلیارد ریال معادل ۳۱ درصد رشد داشته که این رقم نزدیک به ۶۰ هزار میلیارد ریال بیشتر از رشد ۹ ماهه اول سال ۱۳۹۶ بوده است.

وی اظهار داشت: مطالعه سایر شاخص‌های تجهیزمنابع نشان می‌دهد که بانک کشاورزی در مقطع پایان آذر سال ۱۳۹۶، رشدی ۳۱ درصدی در سرانه سپرده شعب و ۳۶ درصد رشد در سرانه سپرده کارکنان داشته است.

 مانده کل سپرده‌های بانک کشاورزی در پایان آذر ۱۳۹۷ رقمی بالغ بر ۸۴۹ هزار میلیارد ریال است و مدیریت بانک در استان‌های همدان، آذربایجان غربی، هرمزگان و کردستان در این مقطع، به ترتیب بالاترین میزان تحقق برنامه در جذب سپرده‌های مردمی را داشته‌اند.

انتهای رپورتاژ خبری