• سه‌شنبه / ۹ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۵:۵۸
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 97110905141
  • خبرنگار : 30054

قهرمانان پرواز می‌کنند!

قهرمانان پرواز می‌کنند!

ورزش و قهرمانی رؤیای دیرینه بسیاری از مردم جهان بوده است، قهرمانان همواره مورد علاقه و احترام سایر مردم قرار می‌گرفتند و از آنها به عنوان الگو و اسوه یاد می‌شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام آژانس گردشگری قهرمان سیر ایرانیان، در حال حاضر نیز این روند تکریم و تمجید ادامه دارد و به شکل‌های مختلف به جامعه قهرمانی عرضه می‌شود.

یکی از جدیدترین شیوه‌های تکریم ورزشکاران ارائه تسهیلات برای سفری آسان و به یاد ماندنی است.

آژانس گردشگری قهرمان سیر در این امرِ ارزشمند پیش قراول شده است.

آژانس گردشگری قهرمان سیر در جهت تکریم جایگاه ورزشکاران و قهرمانان، تلاش می‌کند و تسهیلات ویژه‌ای را برای ایشان در نظر گرفته است. این مجموعه، با تکیه بر روحیه پهلوان پروری، حامی و پشتیبانِ ورزشکاران و پیشکسوتان است.

آژانس گردشگری قهرمان سیر، با همراه داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند و مشاوری ماهر برای تعیین نقشه سفر شماست، می‌توانید از تجارب این مجموعه برای داشتن سفری بیاد ماندنی بهره بگیرید. آژانس گردشگری قهرمان سیر، علاوه بر ورزشکاران برای عمومِ مردم تورهای تفریحی ِ جذاب دارد، و وجه تمایز ما برگزاری تورهای خاص با هواپیماهای اختصاصی ۹و۱۴و ۱۹و۴۰ نفره است، همچنین این مجموعه دارای تورهای لوکس خارجی و داخلی می‌باشد، با توجه به اینکه این آژانس دارای کامل‌ترین سایت خرید بلیط هواپیما (سیستمی و چارتری) با ارائه ۱۳ ایرلاین برتر کشور است، می‌توانید با ورود به سایت این مجموعه با تعیین مبدا و مقصد و… کارهای مربوط به اخذ بلیط را انجام دهید.

ارائه ویزا برای کشورهای مختلف و فروش بلیت‌های هواپیما به صورت آنلاین و تورهای اقساطی از دیگر خدمات این مجموعه حرفه‌ای است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۲۱۲۶۲۰۴۶۲۴ - ۲۶۲۰۴۶۲۵ تماس و یا به وب‌سایت www.ghahremanseir24.ir مراجعه کنند.

همچنین دیگر راه‌های ارتباطی با آژانس گردشگری قهرمان سیر ایرانیان از طریق اینستاگرام به آدرس http://Instagram.com/ghahremanseir_iranian و تلگرام به آدرس

https://t.me/ghahremanseiriranian می‌باشد.

ادیتور: زهرا میعادی

انتهای رپورتاژ خبری