• سه‌شنبه / ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ / ۲۰:۵۷
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 97111609217
  • منبع : باشگاه استقلال

فتحی: جذب چهار بازیکن نه، آمدن فرهاد مجیدی اتفاق خاصی بود

فتحی: جذب چهار بازیکن نه، آمدن فرهاد مجیدی اتفاق خاصی بود

مدیرعامل استقلال می‌گوید جذب چهار بازیکن به تیمش باعث خوشحالی است ولی حضور مجیدی در کادرفنی این تیم یک اتفاق ویژه بوده است.

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال درباره جذب چهار بازیکن در نقل و انتقالات نیم فصل گفت: ما در نقل و انتقالات نیم فصل بازیکنان جدیدی جذب کردیم. امید نورافکن، پاتوسی، ایسما و منشا چهار بازیکنی بودند که برای حضور پر قدرت در نیم فصل دوم و بازی‌های آسیایی با نظر سر مربیمان به جمع ما اضافه شدند. ما در نیم فصل اول تیم خوبی داشتیم ولی الان تقویت شده ایم و امیدوارم بتوانیم با قدرت بیشتر در بازی‌های پیش روی ظاهر شویم و باعث خوشحالی و رضایت هوادارانمان شویم که همواره حامی تیم محبوب خود بوده‌ و مالک اصلی باشگاه هستند.

وی افزود: این بازیکنان که به جمع استقلالی‌ها اضافه شده‌اند، هرکدام یک اتفاق خوب برای استقلال به شمار می‌روند و بازیکنان کاربلد و امتحان پس داده‌‌ای هستند. با این‌حال فکر می‌کنم اضافه شدن فرهاد مجیدی به عنوان مربی یک خبر خاص و ویژه برای استقلالی ها بود. بازیکن ارزنده‌ای که سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده و گل‌های فراموش نشدنی‌ای برای این تیم به ثمر رسانده است.

مدیرعامل استقلال اضافه کرد: او بالاترین مدرک مربی‌گری را از یوفا گرفته و می‌تواند به استقلال کمک کند. فرهاد مجیدی می‌تواند سال ها منشا خیر و خدمات زیادی برای استقلال باشد. ضمن این که مربیگری خود را با آقای شفر که سرمربی بزرگ، باتجربه و کارنامه داری است، شروع کرده و می‌تواند از تجربیات و دانش ایشان استفاده کند. حضور فرهاد را به فال نیک می‌گیریم، او الان به خانه خودش برگشته و می‌تواند در آینده از مربیان صاحب نام فوتبال ایران شود.

امیرحسین فتحی در پایان درباره شرایط آبی‌های پایتخت افزود: استقلال به خوبی در تعطیلات تمرین کرد و خوشبختانه از شرایط مطلوبی بهره میبریم. بازیکنان خوب و کادر فنی باتجربه و پرتلاشی داریم و امیدوارم حضور قدرتمندانه‌ای در لیگ قهرمانان آسیا و نیم فصل دوم لیگ برتر داشته باشیم.

انتهای پیام