• شنبه / ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۴
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 97112713899
  • خبرنگار : 71468

اختیار هیات اجرایی به سجادی برای انتخاب کادر سرپرستی

اختیار هیات اجرایی به سجادی برای انتخاب کادر سرپرستی

هیات اجرایی کمیته ملی المپیک انتخاب کادر سرپرستی را برای المپیک توکیو بر عهده خود سجادی گذاشت.

به‌ گزارش ‌ایسنا، شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک در مورد نشست هیأت اجرایی، بیان‌ کرد: دو مصوبه داشتیم که یکی انتخاب سجادی به عنوان سرپرست بود و به او اختیار دادیم که کادرش را خودش انتخاب کند. به زودی حکمش صادر می‌شود تا کارش را آغاز کنند. مصوبه بعدی این بود که مهر ماه سال آینده المپیاد سیزم برگزار می‌شود و پیمبری اعلام کرد در ۱۴ رشته حضور خواهند داشت و ۱۷۰ و ۱۸۰ نفر اعزام می‌شوند. در تکواندو و تیروکمان احتمالاً بانوان اعزام شوند. مصوب شد حمایت کاملی از سیزم شود.

همچنین قرار شد جلسه‌ای را برگزار کنیم و رؤسای فدراسیون‌های درگیر با المپیاد سیزم دعوت شوند تا هماهنگی‌ها انجام شود. صالحی امیری هماهنگی با وزیر انجام می‌دهد و سپس این جلسه برگزار می‌شود و احتمالاً هفته آینده باشد.

او در مورد بودجه نیز، بیان‌ کرد: ما داریم تلاش می‌کنیم حل شود و پیگیر هستیم. دو سه بار سازمان برنامه ریزی و بودجه رفتم و قول دادند در حدی که کارها پیش برود کمک کنند.

شهنازی در مورد اعلام نظر IOC نسبت به صورت جلسه مجمع کمیته ملی المپیک هم گفت: صورت جلسه را ۱۰ روز بعد از مجمع به IOC فرستادیم و اظهار نظری نکردند و اساس نامه هم هنوز در حال ترجمه است.

شهنازی در مورد انتخاب فخری به عنوان رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، گفت‌: من حکمش را ندیدم و نمی‌توانم اظهار نظری کنم.

انتهای پیام