• شنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۳
  • دسته‌بندی: ورزش بانوان
  • کد خبر: 97120401529
  • خبرنگار : 71552

مسابقات تیراندازی جام جهانی هند

احمدی، خدمتی و صادقیان به فینال تفنگ بادی جام جهانی نرسیدند

نجمه خدمتی

در آغاز مسابقات جام جهانی تیراندازی و در پایان مرحله مقدماتی تفنگ بادی زنان، الهه احمدی، نجمه خدمتی و آرمینا صادقیان در رده‌های یازدهم، بیست و سوم و چهل و سوم ایستادند و از رسیدن به فینال بازماند.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های تیراندازی جام جهانی هند و کسب سهمیه المپیک از امروز چهارم اسفندماه در دهلی نو آغاز شد که نمایندگان ایران در ماده ۱۰ متر بادی زنان به میدان رفتند. الهه احمدی در گروه یک این ماده با ۶۲۸ امتیاز در رده هفتم و نجمه خدمتی با ۶۲۶.۳ امتیاز در رده چهاردهم ایستادند. در گروه دوم هم آرمینا صادقیان با ۶۲۲.۶ امتیاز در رده بیست و یکم ایستاد. در پایان مرحله مقدماتی الهه احمدی در رده یازدهم، نجمه خدمتی در رده بیست و سوم و آرمینا صادقیان در رده چهل و سوم قرار گرفتند و از رسیدن به فینال تفنگ بادی بازماندند.

در این ماده نمایندگانی از چین، سنگاپور، هند، نروژ و کره به فینال رسیدند که فینال تا ساعتی دیگر انجام خواهد شد. حسنا توتونچی دیگر نماینده ایران در ماده ۱۰ متر تفنگ بادی در جدول MQS با ۱۴ تیرانداز دیگر رقابت کرد که با رکورد ۶۲۱.۷ در رده دهم ایستاد.

در ماده ۲۵ متر تپانچه مرحله دقت نیز هانیه رستمیان با ۵۸۹.۹ در رده دوازدهم و گلنوش سبقت‌اللهی با رکورد ۲۸۲.۴ در رده چهل و هشتم ایستادند.

این مسابقات در گروه دوم مرحله حذفی تفنگ سه وضعیت مردان در حال پیگیری است که پوریا نوروزیان در آن گروه حضور دارد. در گروه یک امیر محمد نکونام و مهیار صداقت در رده‌های بیستم و سی و سوم ایستاده‌اند.

* مقدماتی تفنگ بادی ۱۰ متر زنان:

۱۱- الهه احمدی - ۶۲۸

۲۳- نجمه خدمتی - ۶۲۶.۳

۴۳- آرمینا صادقیان – ۶۲۲.۶

*تپانچه ۲۵ متر زنان مرحله دقت:

۱۲- هانیه رستمیان – ۵۸۹.۹

۴۸- گلنوش سبقت اللهی – ۲۸۲.۴

* مرحله حذفی تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر مردان

گروه یک:

۲۰- امیرمحمد نکونام – ۱۱۵۶.۵۵

۳۳- مهیار صداقت – ۱۱۴۶.۳۶

گروه دو:

پوریا نوروزیان: در حال رقابت

به گزارش ایسنا، مسابقات تیراندازی جام جهانی هند اولین دوره از رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در سال ۲۰۱۹ میلادی از چهارم اسفند ماه آغاز شد و تا هشتم اسفند ادامه دارد. تیم ملی تیراندازی ایران با وجود مشکلات، کمبود مهمات و همچنین لغو اردوی هانوفر آلمان با ترکیب ۱۵ نفری در تفنگ و تپانچه عازم این مسابقات شده است. ترکیب تیم ایران را در رشته تفنگ الهه احمدی، نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، حسنا توتونچی، امیر محمد نکونام، حسین باقری، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان و در رشته تپانچه جواد فروغی، امیر جوهری، وحید گلخندان، مصطفی نصیری، مینا قربانی، هانیه رستمیان و گلنوش سبقت الهی تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام