• شنبه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۰:۵۵
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 97122513043
  • منبع : نمایندگی همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ‌خبر داد؛

‌نارضایتی مردم همدان از نانوایی‌ها

نانوایی‌ها‌

‌مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با تأکید بر عزم تعزیرات حکومتی و دادستانی در برخورد با متخلفین‌، گفت: طرح نظارتی ویژه آرد و نان ازسوی تعزیرات حکومتی استان همدان درحال اجراست‌.

‌علیرضا حسن‌پور در گفت‌وگو با ایسنا،‌ با اشاره به نارضایتی مردم از وضعیت نانوایی‌ها، اظهارکرد: باتوجه به نارضایتی مردم از وضعیت نانوایی‌ها نظارت بر نانوایی‌ها و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه آرد توسط اکیپ‌های گشت مشترک تعزیرات حکومتی با حضور نماینده دادستانی در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: با توجه به سیاست‌های سازمان تعزیرات حکومتی مبنی برکنترل و نظارت بر مایحتاج عمومی مردم، گشت مشترک تعزیرات حکومتی همدان با حضور معاون اجرایی این اداره کل و با همراهی نمایندگان دادستان همدان اقدام به بازرسی میدانی از نانوایی‌ها و برخی کارخانجات تولیدی کیک وکلوچه استان همدان کرده که مشکلاتی همچون بهداشت محیط‌، وجود آرد مازاد برسهمیه ‌و کم‌فروشی برخی نانوایی‌ها مشاهده شد.

 وی یادآور شد: مقرر شد تخلف برخی از این واحدها علاوه بر تشکیل پرونده در تعزیرات حکومتی موضوع درستاد تنظیم بازار و شورای تأمین استان نیز بررسی شود.

وی با اشاره به پلمب 3 واحد مرغ فروشی متخلف در همدان، اظهارکرد: در راستای رفاه حال شهروندان عزیز شعب مرکز استان و تمامی شعب شهرستان‌های تابعه برای رسیدگی فوری به شکایات حضوری مردمی اختصاص یافته است بنابراین هموطنان گرامی می‌توانند شکایات کتبی خود را به‌صورت حضوری به شعب مزبور تقدیم کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: از عموم هم استانی‌های عزیزمی‌خواهیم در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۲۴( بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ) یا از طریق شماره تلفن 32524484  تعزیرات حکومتی همدان (مرکزاستان ) و یا تارنمای t135.ir اطلاع دهند.


انتهای پیام