• یکشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۶:۴۶
  • دسته‌بندی: توپ و تور
  • کد خبر: 97122614017
  • خبرنگار : 71576

تاخیر فینال لیگ والیبال به دلیل چکه آب از سقف آزادی

بازیکنان به رختکن بازگشتند/ شعار تماشاگران والیبال علیه سازمان لیگ

لیگ برتر والیبال

تماشاگران تیم والیبال شهرداری ورامین به دلیل تأخیر در بازی دوم فینال، بر علیه مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ شعار دادند.

به گزارش ایسنا، پس از تأخیر در برگزاری بازی دوم فینال لیگ‌برتر والیبال به دلیل چکه آب باران از سقف سالن ۱۲ هزار نفری والیبال آزادی، هواداران ورامین در واکنش به این موضوع با سر دادن شعاری با متن "میزبانی کم نظیر تشکر" و "میزبانی‌تان افتضاحه" اعتراض خود را اعلام کردند.

لیدرها و هواداران تیم والیبال شهرداری ورامین به رئیس سازمان لیگ والیبال اعتراض می‌کردند که ورامین چه مشکلی داشت که میزبانی را از تیم صدرنشین جدول گرفتید.

بازیکنان دو تیم پس از اینکه چکه سقف قطع نشد، با اینکه برای شروع بازی گرم کرده بودند بار دیگر به رختکن‌های خود بازگشتند.

به دنبال این موضوع پورکاشیان نماینده سازمان لیگ درباره این اتفاق گفت: مشکلی پیش بینی نشده بود که رخ داد و بر اساس قوانین تا ۴ ساعت فرصت داریم که شرایط را فراهم کنیم. هم اکنون تیم‌ها در رختکن هستند و مسئولان سالن برای حل مشکل تلاش می‌کنند و امیدواریم هر چه سریع‌تر مشکل حل شود.

امیدوار حاتمی ناظر داوری دیدار فینال لیگ برتر والیبال نیز درباره مشکل ایجاد شده، گفت: به دلیل بارش باران مشکلی در سقف به وجود آمد که این مشکل در حال برطرف شدن است و با اقداماتی که انجام شد، حجم آب کمتر شده و تا دقایقی دیگر با برطرف شدن مشکل دو تیم برای برگزاری مسابقه به زمین باز خواهند گشت و تلاش می‌کنیم تا امروز فینال برگزار شود.

انتهای پیام