• پنجشنبه / ۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۴:۵۰
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 98010100179
  • منبع : نمایندگی کرمان

استاندار کرمان:

در سال "رونق تولید"، موسسات مالی عمومی و بانک‌ها به کمک واحدهای تولیدی بشتابند

در سال "رونق تولید"، موسسات مالی عمومی و بانک‌ها به کمک واحدهای تولیدی بشتابند

ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: متاسفانه تعداد زیادی از واحدهای تولیدی ما راکد یا نیمه راکد هستند که امیدواریم نامگذاری سال جدید موجب شود همه دستگاه ها و بانک ها و موسسات مالی عمومی مانند بنیاد مستضعفان، اوقاف و ستاد اجرایی فرمان امام به کمک آمده و مشکلات مالی واحدهای تولیدی را رفع کنند و این واحدها فعال شوند تا به معنای واقعی شاهد رونق تولید باشیم.

‌دکتر"محمدجواد فدایی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، درباره نامگذاری سال 98 از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر «رونق تولید» اظهار کرد: «رونق تولید» شعار بسیار مهمی است زیرا تولید هم برای ایجاد اشتغال، هم ارزش افزوده و افزایش درآمد سرانه مردم و رفع نیازهای مردم اهمیت دارد.

وی افزود: متاسفانه تعداد زیادی از واحدهای تولیدی ما راکد یا نیمه راکد هستند که امیدواریم نامگذاری سال جدید موجب شود همه دستگاه ها و بانک ها و موسسات مالی عمومی مانند بنیاد مستضعفان، اوقاف و ستاد اجرایی فرمان امام به کمک آمده و مشکلات مالی واحدهای تولیدی را رفع کنند و این واحدها فعال شوند تا به معنای واقعی شاهد رونق تولید باشیم.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان تصریح کرد: صادرات کالا نیز به رونق تولید کمک می کند و باید برای تولید مازاد استان و کشور برنامه ریزی و بازار صادراتی پیدا کنیم که تولید دچار رکود نشود.

انتهای پیام