• شنبه / ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۷:۱۵
  • دسته‌بندی: قم
  • کد خبر: 98011003013
  • منبع : نمایندگی قم

ترافیک در تمام محورهای مواصلاتی استان قم سبک و روان است

ترافیک در تمام محورهای مواصلاتی استان قم سبک و روان است
عکس تزئینی است

ایسنا/قم جانشین فرماندهی انتظامی استان قم گفت: با تلاش همکاران من در پلیس راه، تمامی محورهای مواصلاتی استان بار ترافیکی سبک‌تری دارند و سعی ما بر این است که به لحظه مشکلات و موانع احتمالی را برطرف و تا پایان تعطیلات نوروزی شاهد ایامی خوش و بی خطر برای مردم و مسافران باشیم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پلیس قم، سرهنگ صیاد درویشی در تشریح این خبر، عنوان کرد: برای تأمین امنیت پایدار برای مردم قم، زائران و مسافران نوروزی که در این ایام در محورهای مواصلاتی استان تردد دارند، در بخش‌های ترافیکی، انتظامی و امنیتی اقدامات خوبی انجام شده و همه دستگاه‌های امدادی و خدماتی در کنار پلیس قرار گرفته و تا کنون با همدلی و هم افزایی، خدمت رسانی خوبی را ارائه کرده اند.

وی افزود: جرایم مرتبط با سرقت که دغدغه‌هایی را نیز برای مسئولان، شهروندان و مسافران ایجاد کرده بود با اقدامات مؤثر پلیس استان و همکاری خوب مردم مهار شده و روند کنترل آن ادامه دارد.

سرهنگ درویشی ادامه داد: در حوزه ترافیک نیز با همکاری سازمان‌های امدادی در محورهای مواصلاتی و به ویژه در سطح شهر مقدس قم شاهد کاهش ۲۵ درصدی تلفات جاده‌ای و کاهش ۲۰ درصدی آمار مصدومان هستیم.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم بیان کرد: با برنامه ریزی و تصمیم گیری های خوبی که بصورت روزانه در قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی استان در حال انجام است، کارها به لحظه رصد، اجرایی و مأموریتی می‌شود. بنابراین امیدواریم شاهد روند مطلوب اقدامات پلیس و همکاری سایر مسئولان استانی در خدمت رسانی مطلوب به شهروندان و مسافران باشیم.

وی گفت: در رابطه با شبکه‌های مواد مخدر که در این ایام فرصتی برای فعالیت می‌یابند خوشبختانه از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۲۳ نفر خرده فروش دستگیر و بیش از ۲۴۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است و ما تلاش می‌کنیم همه زمینه‌ها را به ویژه وقوع سرقت، تهیه، توزیع و قاچاق مواد مخدر، ترافیک و تصادفات و در نهایت هر گونه پدیده ناامنی که در سطح استان برای مردم و زائران دغدغه ایجاد کند، کنترل کنیم.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم در پایان تصریح کرد: پلیس امروز هوشمند و آینده نگر بوده و تلاش می‌کند همه فعالیت‌ها و اقداماتش با برنامه ریزی و اصولی انجام شود تا به نوعی امنیت پایدار را برای مردم فراهم سازد و مردم دغدغه‌ای در حوزه امنیت نداشته باشند.

انتهای پیام