• شنبه / ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۷:۰۲
  • دسته‌بندی: صنفی، فرهنگی
  • کد خبر: 98011705456
  • منبع : وزارت بهداشت و درمان

آغاز کلاس‌های درس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ۲۴ فروردین

آغاز کلاس‌های درس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ۲۴ فروردین

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: با توجه به وقوع سیل اخیر در استان‏ و تصمیم معاونت آموزشی دانشگاه، کلاس‌های دانشگاه از ۲۴ فروردین ماه دایر خواهد بود.

به گزارش ایسنا، دکتر شیخیان ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: دانشجویان می‌توانند با یک هفته تأخیر و از روز ۲۴ فروردین ماه در کلاس‌ها حاضر شوند. یکی از دلایل به تأخیر انداختن شروع کلاس‌های درسی‏‏، فراهم شدن شرایط مساعد برای حضور دانشجویان است.

وی در خصوص بازگشایی خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه گفت: خوابگاه‌های دانشجویی از روز جمعه هفته جاری برای ورود دانشجویان دایر خواهد بود. خوشبختانه به غیر از خوابگاه دانشکده پرستاری پلدختر که با تخریب ۷۰ درصدی مواجه شد، دیگر خوابگاه‌ها مشکل خاصی ندارند و آسیبی به خوابگاه‌ها وارد نشده است و این خوابگاه‌ها آماده پذیرش دانشجویان در سال جدید هستند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به تخریب دانشکده پرستاری دانشگاه به دلیل وقوع سیل اخیر گفت: در این راستا منتظر هستیم معاون آموزشی برای بحث آموزش دانشجویان تصمیم گیری کند به دلیل اینکه دانشکده پرستاری و همچنین خوابگاه دخترانه در سیل اخیر ویران شده است.

به گزارش مفدا، وی با اشاره به تشکیل جلسه ستاد اردوهای جهادی در دانشگاه با هدف امداد رسانی به حادثه دیدگان گفت: با تشکیل این جلسه و گردهمایی نهادهای مختلف از جمله بسیج دانشجویی، هلال احمر و… تلاش داریم در راستای امداد رسانی به حادثه دیدگان اقدامات مؤثری انجام دهیم.

انتهای پیام