• جمعه / ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۸
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 98012309116
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان:

وظیفه ما استحکام بخشی و ساخت دیواره کارون بود

وظیفه ما استحکام بخشی و ساخت دیواره کارون بود

ایسنا/اصفهان مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: وظیفه ما استحکام بخشی و ساخت دیواره کارون بود که به صورت شبانه روزی و در دو شیفت انجام شد.

محسن گلابی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: با توجه به اینکه استان اصفهان معین استان خوزستان و شهر اهواز شد، با هیاتی شامل؛ نوروزی شهردار اصفهان، غلامی معاون امور عمرانی و ۳ تن از شهرداران - محمدی، توکلی و ثابت راسخ همراه و همزمان اکیپی از ماشین آلات سنگین از اصفهان در شهر اهواز در دو منطقه ۳و ۵ مستقر شدند.

وی افزود: دفتر ستاد معین اصفهان نیز در فرمانداری اهواز است و کار از همان لحظه شروع شد. وظیفه و کار ما استحکم بخشی و ساخت دیواره ساحلی کارون بوده که تا این ساعت به صورت شبانه روزی و دو شیفت کار شده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی اصفهان گفت: اکیپی از آتش نشان های اصفهان و فولادشهر نیز فعال هستند. تیم آتش نشانی اصفهان با قایق ها و غواصانی که در اختیار دارد مردم را در شهرک ها صنعتی و  مناطقی که نیاز است، منتقل می کنند.

گلابی خاطرنشان کرد: تمام اکیپ ۷۲ ساعت است بی وقفه در حال فعالیت هستند و  نخوابیده اند. نزدیک به ۱۵۰ دستگاه آوردیم که تمام آنها نیاز به کنترل دارد و هر لحظه امکان شکست دیواره بود و از ما درخواست کمک می شد و بین مدیران و شهرداری که آمدند تقسیم کار شده است.

انتهای پیام