• سه‌شنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۶:۵۷
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 98021005550
  • خبرنگار : 71442

مدیر شبکه نسیم در پشت صحنه «وقتشه»

تهیه‌کننده: محور اصلی «وقتشه» حال خوب است

وقتشه

تهیه‌کننده «وقتشه»، عمده تغییرات صورت گرفته در فصل جدید این برنامه را که در طراحی دکور، صحنه‌پردازی و فضای گرافیکی صورت گرفته بیان کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، محمد احسانی - مدیر این شبکه - با حضور در محل ضبط برنامه «وقتشه» با عوامل این برنامه دیدار و گفتگو کرد.

علی اکبرکاظمی - قائم مقام شبکه نسیم و مرتضی جاسبی - مدیر گروه تولید شبکه نسیم در پشت صحنه‌ی این برنامه حضور داشتند.

محمدعلی الستی - مشاور محتوایی، ابوالفضل صفری - تهیه کننده و سردبیر و حسین کلهر کارگردان این برنامه جزئیات برنامه‌ریزی محتوایی وقتشه را تشریح کردند.

تهیه‌کننده «وقتشه» عمده تغییرات صورت گرفته در فصل جدید این برنامه را که در طراحی دکور، صحنه پردازی و فضای گرافیکی صورت گرفته بیان کرد.

وی محور اصلی این برنامه را حال خوب و تاکید بر مسئولیت اجتماعی، مثبت اندیشی و تفکر خلاق و منعطف با رویدادهای اجتماعی و استفاده از ظرفیت موسیقی فولکلور و اقوام در برنامه و تاکید بر مرکز گریزی سوژه‌ها و استفاده از سوژه‌های مختلف در سراسر ایران دانست.

در ادامه این بازدید، محمد احسانی، ضمن تشکر از تلاش‌های گروه سازنده با تاکید بر جایگاه برنامه «وقتش» در منظومه محتوایی شبکه نسیم، تلاش بر ارتقا روز افزون برنامه، شناسایی نقاط ضعف و قوت آن، رصد و پایش نیازهای روز جامعه و باز خورد به مخاطبان را عنوان کرد.

انتهای پیام